Literatura ke studiu zdarma

Významnou roli při zpracování postupové či závěrečné práce hrají kvalitní informace. Studenti Business Institutu mohou využít jak klasickou knihovnu přímo na Business Institutu, tak i rozsáhlou online knihovnu s více než jedním milionem titulů. Součástí studia jsou i materiály, sylaby, prezentace, videa a další audiovizuální pomůcky, které má student k dispozici kdykoliv a kdekoliv díky studentské sekci.

Online knihovna


Online doba usnadnila přístup k velkému množství informací a odpadlo s ní například i nošení těžkých knih, chození do knihovny a placení pokut z prodlení za vrácení. Pokud nedisponujete doma vlastní knihovnou nabitou spoustou odborných titulů, Business Institut nabízí v rámci benefitů ke studiu řešení.

Abychom pro naše studenty vytvořili co nejkomfortnější podmínky ke studiu a šetřili jejich čas, dostávají spolu s přístupy do studentské sekce i přístup do rozsáhlé online knihovny. V online knihovně se nachází více než milion titulů. K dispozici jsou nejen knižní tituly v českém jazyce, ale i cizojazyčné. V knihovně naleznete také odborné články i vědecké výzkumy. Rychlý přístup a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Číst je možné jak na počítači, tak na tabletu či mobilním telefonu.

Klasická knihovna


Pokud jste jedni z těch, kteří nedají dopustit na klasiku a v přemíře virtuálního světa uvítáte listování fyzickým výtiskem, můžete jako student využívat i služeb knihovny Business Institutu. Knihova se nachází přímo v budově školy, takže zápůjčky a vrácení snadno vyřídíte při návštěvě lektorského setkání. Najdete zde především povinnou a doporučenou literaturu pro všechny obory. Knihovní a výpůjční řád naleznete ve studentské sekci.

Intuitivní citační manažer


Citace.com, s.r.o je první česká společnost, která se zabývá problematikou citování a plagiátorství. Neustále zdokonalují software intuitivního citačního manažera, který usnadňuje institucím i jednotlivcům služby a produkty spojené s citováním. V rámci našich bonusů nabízíme všem studentům profesionálního pomocníka při citování zdarma. Citace PRO Plus využijí pro vytváření, správu, export a sdílení citací. Manažer je přizpůsoben hlavně požadavkům českého akademického prostředí, a proto jeho vývoj včetně technické podpory probíhají v ČR.