Networkingová setkání

Networkingová setkání jsou místem a příležitostí pro poznání nových lidí, kterým máte možnost představit své pracovní či podnikatelské aktivity. Během těchto setkání můžete získat cenné kontakty na nové potenciální klienty, obchodní partnery či společníky a efektivně rozvíjet své kariérní šance.

30. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2023 se v Empire Hall ve Slovanském domě konal jubilejní 30. ročník prestižní soutěže Manažer roku a my jsme u toho jako hrdý partner projektu nemohli opět chybět.

HR Summit 2023 nás provedl důležitými a moderními HR trendy

Dne 16. května 2023 proběhl už 6. ročník HR Summitu s hlavním tématem: posouvaní hranic a vnímaní role HR, kde jsme měli opět příležitost být hrdým partnerem projektu.

Networking spolu s Google Academy

I my sami se účastníme početných networkingu, protože dobrých kontaktů a vzájemné inspirace ve světe podnikání není nikdy dost. I my rádi čerpáme nové poznatky, vzděláváme se a rosteme, a tak tomu nemohlo být jinak ani u Grow w...

29. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2022 v pražském Paláci Žofín proběhl 29. ročník soutěže Manažer roku a my jsme byli jako partner projektu letos poprvé u toho.

Networking v prostorách Business Institutu

Opět jsme připravili oblíbené společné setkání studentů, absolventů a lektorů. Účastníci networkingové akce získali cenné kontakty na nové potenciální klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

HR Summit 2022 představil aktuální trendy v oblasti lidských zdrojů

Dne 10. května 2022 se již po páté proběhla konference z oblasti lidských zdrojů HR Summit, kde byl partnerem i Business Institut.

5. října 2021 proběhl HR Summit s podtitulem Moderní HR nástroje a návrat k firemním hodnotám

4. ročník HR Summitu proběhl tentokrát v prostorách hotelu Imperial v Praze a jeho hlavním tématem byla digitální tranformace a důležitost firemní kultury jako nástroje k získání a především udržení si kvalitních zaměstnanců....

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

I letos byl Business Institut hrdým partnerem projektu Czech Industry Challenge. Galavečer proběhl 22. září v Grand Hotel Bohemia v Praze, kde jsme osobně výhercům předali výherní poukazy na 1 semestr studia MBA.

Networkingové setkání na Business Institutu

V rámci networkingového setkání si účastníci pohovořili o svých pracovních aktivitách, zkušenostech, oblastech svého podnikání a o mnohém dalším. Díky vzájemné interakci měli možnost prohloubit své pracovní vztahy a získat ...

Setkání studentů a absolventů

Business Institut pořádal neformální networkingovou akci, která se konala v prostorách luxusní kavárny s terasou Café Vítkov.

Summer party v Café Vítkov

Pro studenty, absolventy i lektory jsme připravili neformální networkingovou akci Summer party v Café Vítkov.

Načítám další články…