Networkingová setkání

Networkingová setkání jsou místem a příležitostí pro poznání nových lidí, kterým máte možnost představit své pracovní či podnikatelské aktivity. Během těchto setkání můžete získat cenné kontakty na nové potenciální klienty, obchodní partnery či společníky a efektivně rozvíjet své kariérní šance.

HR Summit 2022 představil aktuální trendy v oblasti lidských zdrojů.

Dne 10. května 2022 se již po páté proběhla konference z oblasti lidských zdrojů HR Summit, kde byl partnerem i Business Institut.

5. října 2021 proběhl HR Summit s podtitulem Moderní HR nástroje a návrat k firemním hodnotám

4. ročník HR Summitu proběhl tentokrát v prostorách hotelu Imperial v Praze a jeho hlavním tématem byla digitální tranformace a důležitost firemní kultury jako nástroje k získání a především udržení si kvalitních zaměstnanců....

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

I letos byl Business Institut hrdým partnerem projektu Czech Industry Challenge. Galavečer proběhl 22. září v Grand Hotel Bohemia v Praze, kde jsme osobně výhercům předali výherní poukazy na 1 semestr studia MBA.

Zahájení 27. cyklu manažerského studia – Říjen 2019

Dne 22.10.2019 jsme na Business Institutu zahájili již v pořadí 27. cyklus manažerského studia v programech MBA, BBA, DBA a LLM. Slavnostní zahájení se konalo v hotelu Amarilis v Praze, kde byli všichni studenti srdečně zváni.

Slavnostní zahájení studia – Březen 2019

Business Institut zahájil v pořadí již 26. cyklus studia manažerských programů. Tentokrát jsme se spolu s nadšenými studenty setkali v hotelu Amarilis, kde na ně mimo jiné čekalo vedení, zástupkyně studijního oddělení, množství ...

Slávností zahájení – říjen 2018

Prestižní Business Institut zahájil jubilejní 25. cyklus studia manažerských programů. A při té to příležitosti nabídl novým studentům hned několik zajímavých novinek. Ti se tak mohou těšit na upravenou strukturu MBA programů, ...

Slavnostní zahájení – duben 2018

Business Institut zahájil 24. cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA a LLM. Ve slavnostní atmosféře přivítal nové studenty ředitel Ing. Ivo Ducheček a zástupce lektorského týmu Mgr. František Paikrt.

Networkingové setkání na Business Institutu

V rámci networkingového setkání si účastníci pohovořili o svých pracovních aktivitách, zkušenostech, oblastech svého podnikání a o mnohém dalším. Díky vzájemné interakci měli možnost prohloubit své pracovní vztahy a získat ...

Setkání studentů a absolventů

Business Institut pořádal neformální networkingovou akci, která se konala v prostorách luxusní kavárny s terasou Café Vítkov.

Summer party v Café Vítkov

Pro studenty, absolventy i lektory jsme připravili neformální networkingovou akci Summer party v Café Vítkov.

Networking v prostorách Business Institutu

Opět jsme připravili oblíbené společné setkání studentů, absolventů a lektorů. Účastníci networkingové akce získali cenné kontakty na nové potenciální klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

Načítám další články…