7. 10. 2021 – Online seminář “Jak koučovat svůj tým i jednotlivce – Koučink v manažerské praxi„

Koučování nám pomáhá nalézt cestu k lepšímu využití lidského potenciálu, ke zvyšování osobní výkonnosti a vnitřní zainteresovanosti. Každý z nás má v sobě obrovské zdroje a možnosti, které ne vždy plně využíváme.

BEZPLATNÝ ONLINE SEMINÁŘ

Jak koučovat svůj tým i jednotlivce – Koučink v manažerské praxi


PhDr. Jitka Patríková

Žijeme v období rostoucích změn. Mění se technologie, lidé, jejich očekávání a hodnoty, mění se fungování celé společnosti. Často se ocitáme ve specifických situacích, tradiční postupy nám přestávají fungovat a na nové situace nám návody chybí. Přijetí osobní zodpovědnosti je nutnou podmínkou přežití. Koučování nám pomáhá nalézt cestu k lepšímu využití lidského potenciálu, ke zvyšování osobní výkonnosti a vnitřní zainteresovanosti. Každý z nás má v sobě obrovské zdroje a možnosti, které ne vždy plně využíváme. Koučovací způsob vedení lidí vymezuje nový prostor pro rozvoj výkonnosti jednotlivců i celých týmů, vytváří podmínky pro efektivní řešení a stává se tak součástí požadované výbavy manažera.

KDY?


čtvrtek 7. října 2021

od 17:00 do 19:00

JAK SE PŘIPOJÍM?


Na e-mail vám bude zaslán odkaz s přihlášením 1 – 2 dny před konáním semináře. Prosím, zkontrolujte případně i spam a nevyžádanou poštu.

MÁM MOŽNOST ZÍSKAT CERTIFIKÁT?


Ano, v případě, že máte zájem o vystavení certifikátu o absolvování online semináře, připojte informaci k potvrzení účasti.

Cena certifikátu je 500 Kč v případě osobního vyzvednutí, 600 Kč v případě zaslání prostřednictvím PPL. Informace k platbě budou zaslány v samostatném e-mailu.

 

PŘIHLÁSIT SE