Fotogalerie

Fotogalerie z tematických přednášek, seminářů, konferencí a coffee breaků pořádaných Business Institutem. Pro naše studenty a absolventy pořádáme setkání se zajímavými osobnostmi ze světa podnikání a vzdělávání. Bonusem ke studiu jsou i pravidelné blokové moduly v prezenční nebo online formě.

Promoce

Business Institut pořádal v posledních létech pro absolventy, jejich příbuzné a přátele slavnostní promoce.

Zobrazit detail

Zahájení studia

Prestižní Business Institut zahajuje pravidelně 2x ročně cyklus studia manažerských programů. A při té to příležitosti nabízí novým studentům pravidelně několik zajímavých novinek.

Zobrazit detail

Networkingové akce

Business Institut pořádá pro studenty, absolventy a lektory networkingové akce. Vynikající příležitost pro navazování nových kontaktů, výměnu svých zkušeností a inspirace od kolegů z branže.

Zobrazit detail

Setkání s úspěšnými osobnostmi

Co znamená úspěch a jaká k němu vede cesta? Business Institut zve zajímavé hosty, kterým dává prostor pro prezentaci vlastních podnikatelských příběhů.

Zobrazit detail

Tematické přednášky

Business Institut pořádá nad rámec studia zajímavé vzdělávací akce, na kterých o aktuálních tématech přednáší špičkoví odborníci a osobnosti ze světa podnikání, vzdělání a kultury. Nenechte si ujít výhody studia a zapojte se aktivně při prezenční nebo online formě těchto blokových modulů. Motivace a seberozvoj. Vzdělání pro vaši úspěšnou kariéru.

Zobrazit detail

Konference

Business Institut se jako partner účastní prestižních konferencí.

Zobrazit detail

Lektorská setkání

Podívejte se na lektorská setkání na Business Institutu. Kombinovaná forma studia. Setkání s lektory v moderně zařízených učebnách v pražských Vršovicích. Zahájení studia vždy 2x ročně, a to v březnu a říjnu.

Zobrazit detail

Dny otevřených dveří a narozeniny

Business Institut nabízí 2x ročně Den otevřených dveří pro všechny zájemce o studium MBA, BBA, LLM nebovDBA.

Zobrazit detail

Výukové prostory

Business Institut nabízí komfortní výukové prostory a moderně vybavené učebny.

Zobrazit detail
Načítám další FOTOGALERIE…