Zahájení studia

Prestižní Business Institut zahajuje pravidelně 2x ročně cyklus studia manažerských programů. A při té to příležitosti nabízí novým studentům pravidelně několik zajímavých novinek.

Zahájení 25. cyklu studia – podzim

Prestižní Business Institut zahájil jubilejní 25. cyklus studia manažerských programů. A při té to příležitosti nabídl novým studentům hned několik zajímavých novinek. Aktualizovali jsme strukturu MBA programů, která lépe odráží aktuální požadavky trhu a zaměstnavatelů, i zcela novou podobu online studia.

Zobrazit detail

Zahájení 26. cyklu studia – jaro

Business Institut zahájil v březnu 2019 v pořadí již 26. cyklus studia manažerských programů. Tentokrát jsme se spolu s nadšenými studenty setkali v hotelu Amarilis, kde na ně mimo jiné čekalo vedení, zástupkyně studijního oddělení, množství novinek a v neposlední řadě i vynikající občerstvení.

Zobrazit detail

Zahájení 27. cyklu studia – podzim

Dne 22. října 2019 jsme na Business Institutu zahájili již v pořadí 27. cyklus manažerského studia v programech MBA, BBA, DBA a LLM. Slavnostní zahájení se konalo v hotelu Amarilis v Praze, kde byli všichni studenti srdečně zváni.

Zobrazit detail
Načítám další FOTOGALERIE…