Online knihovna

Studenti Business Institutu mají po celou dobu svého studia zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům, ze kterých mohou čerpat při psaní seminárních prací, případových studií a práce závěrečné. Odbornou literaturu si mohou studenti vypůjčit v klasické knihovně, kterou vlastní Business Institut, nebo v online knihovně, která disponuje až 5200 online tituly. Součástí studia jsou i materiály, sylaby, prezentace, videa a další audiovizuální pomůcky, které má student k dispozici kdykoliv a kdekoliv díky studentské sekci.

Online knihovna

Studentům je k dispozici moderní online knihovna, ve které se nachází více než 5200 titulů v češtině. Knihovna nabízí neomezený přístup a možnost online i offline pročítání knih. Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Číst je možné jak na počítači, tak na tabletu či mobilním telefonu.

Klasická knihovna

Kromě toho studenti mohou využít knihovny odborné literatury Business Institutu s nabídkou více než 1500 odborných titulů. Seznam konkrétních knih a výpůjční řád je každému studentovi k dispozici ve studentské sekci.