Filip Ondruš, MBA

Filip Ondruš, MBA

Obchodní a manažerské zkušenosti získával postupně již od ukončení studia střední průmyslové školy. Sedm let působil v nadnárodní společnosti jako ředitel pobočky s více než sto zaměstnanci, po ročním studiu a pobytu v zahraničí změnil obor a začal působit v oblasti prodeje nemovitostí se specializací na rezidenční developerské projekty.

Od roku 2010 působil na centrále zahraniční franšízingové společnosti jako trenér a lektor obchodníků a také jako lektor majitelů franšíz a vedoucích kanceláří v oblasti time management a motivace. Od roku 2013 se zaměřuje na vzdělávání manažerů, kteří potřebují zvládat základní techniky vedení lidí a budování manažerského postoje, bez ohledu na to, zdali na manažerské pozici právě začínají, nebo již mají praxi. Manažeři, team lídři či vedoucí skupin oceňují nejen teoretické znalosti, ale také jeho vlastní zkušenosti podložené dlouhodobou a stále trvající praxí na manažerské a zároveň obchodní pozici. Právě kvůli kombinaci manažerských, obchodních a lektorských dovedností je majiteli firem vyhledáván také kvůli poradenství v oblasti rozvoje podnikání. Jeho krédem je vzdělávání formou prolínání teorie a praxe zábavným způsobem.

V roce 2013 úspěšně ukončil studium profesně vzdělávacího programu MBA Management, organizace a řízení na Business Institut Praha.

Přednáší v těchto studijních programech:

Zpět na profily