Ing. Michal Filla

Ing. Michal Filla

Od roku 2000 je členem vrcholového managementu, zástupcem finančního ředitele mezinárodní společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., v Českých Budějovicích, kde zodpovídá mimo jiné za účetnictví, daně, pojištění, speciální projekty, oblast interních předpisů a metodiky a vnitřní kontrolu. Před tím působil jako ekonom a pověřenec pro systém jakosti společnosti Cihelna Kinský, spol. s r. o., Kostelec nad Orlicí.

Ve své bakalářské, diplomové a disertační práci se zabýval vnitřními kontrolními systémy v účetnictví. Externě vyučoval odborné ekonomické předměty na Obchodní akademii T. G. Masaryka v Kostelci nad Orlicí a Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole v Rychnově nad Kněžnou. V současné době externě vyučuje účetnictví na Obchodní akademii České Budějovice a podílí se na výuce kurzu finance programu MBA Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze.

Je držitelem certifikátu Účetní asistent SÚ a Profesionálního certifikátu v managementu Open University, kde spolupracoval na výuce modulu finance.

Přednáší v těchto studijních programech:

Zpět na profily