Nové online MBA programy

Pro všechny zájemce o online výuku jsme natočili, nastříhali a nahráli nové videopřednášky ke všem jednotlivým modulům nových programů.

Pro všechny zájemce online výuky jsme natočili, nastříhali a nahráli nové videopřednášky ke všem jednotlivým modulům nových programů. Podařilo se nám navázat spolupráci s novými lektory a připravit zajímavý a kvalitní obsah v rámci e-learningu. Podívejte se, které nové programy v online verzi jsme si pro vás připravili:

MBA Real Estate (online)

Program MBA Real Estate je určen nejen realitním makléřům, majitelům či zástupcům stavebních společností, realitních kanceláří, facility managementu, ale všem odborníkům pohybujícím se v oblasti realit.

MBA Doprava, spoje a logistika (online)

Tento program je vhodný pro manažery, kteří dopravu a logistiku využívají ve firmě na denní bázi, nebo pracují přímo v dopravních a logistických službách.

MBA Řízení informačních technologií (online)

Flexibilní program je zaměřen pro manažery všech úrovní řízení, kteří zodpovídají za správu či řízení informačních systémů a informačních technologií, např.: řízení provozu a vývoje IS/IT, řízení IT projektů, řízení IT bezpečnosti a rizik, řízení strategie a architektury IS a další.

Všechny uvedené programy nabízíme i v kombinované formě – zahájení výuky proběhne v říjnu 2023.