Partneři

Business Institut spolupracuje s renomovanými partnery z oblasti práva, consultingu, personálního poradenství a publishingu. Špičkoví odborníci partnerů se podílejí na vzdělávacích programech a představují další přidanou hodnotu pro studenty.

Advokátní kancelář Glatzová & Co.

Glatzová & Co. je přední advokátní kanceláří v České republice. Svým klientům poskytuje komplexní právní služby na vysoké profesionální úrovni ve všech oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností.

Advokátní kancelář Gürlich & Co.

Advokátní kancelář GÜRLICH & Co.

Advokátní kancelář Gürlich & Co. je členem Evropské asociace právních kanceláří (AEL) a poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni.

MEP Consulting, s.r.o.

Specialista v consultingu a účetnictví. MEP byl založen na pomoc všem podnikatelům při budování společností, které si kladou za cíl měnit životy lidí a dobývat svět.

Navitas

NAVITAS nabízí široké spektrum vzdělávacích služeb šité přímo na míru každému studentovi. Tato organizace působící po celém světě se specializuje především na postgraduální studium.

ANU College

ANU College představuje organizaci, jež zajišťuje služby pro zahraniční studenty, kteří se chystají studovat na zahraniční univerzitě. Srovnává všechny nabídky univerzitního studia a pomůže připravit pro studium v Austrálii.

GTS ALIVE, s.r.o.

Společnost zabývající se rozvojem a podporou mezinárodních karet ISIC, Alive (IYTC) a ITIC. GTS ALIVE je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (IYTC) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou republiku na základě pověření ISIC Association.

Grada Publishing, a.s.

Grada Publishing

Grada Publishing je renomovaný nakladatelský dům a největší tuzemský nakladatel odborné literatury. Grada Publishing vydává knihy z oblastí: informatika, ekonomika, podnikání, účetnictví, daně, finance a právo, medicína, sociologie, psychologie, stavitelství, sport, historie, dětská literatura a populárně naučné knihy.

EDUCITY

EduCity je první portál v České republice a na Slovensku, kde uživatelé naleznou největší nabídku školení, kurzů, konferencí a seminářů pro firmy i jednotlivce.

Indigo Solutions s.r.o.

Indigo Solutions s.r.o.

Indigo Solutions vnáší do manažerského rozhodování morální odpovědnost. Díky tomu mají manažeři i celé společnosti důsledky svého rozhodování a jednání naprosto pod kontrolou. Společnost spojuje headhunting s odbornou diagnózou morální odpovědnosti kandidátů.