Partnerství konference Mobilní řešení pro business 2018

Business Institut se stává partnerem šestého ročníku úspěšné konference Mobilní řešení pro business 2018. Nástup nových mobilních technologií, jež podporují třeba umělou inteligenci, rozšířenou realitu nebo 5G sítě, bude pro úspěch firem ještě zásadnější zvolit ta správná řešení. A přes efektivní využití mobilních technologií ve firmách vede cesta k dalšímu růstu a revoluci v komunikaci se zákazníky.

Celodenní konference, kterou 20. září 2018 pořádá v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí společnost Best Online Media ve spolupráci s webovým magazínem BusinessIT.cz, se problematice mobilních technologií ve firmách věnuje z řady různých úhlů a zaměří se mimo jiné právě na nové příležitosti, které nabízejí.

„Konference pro nás představuje zajímavou platformu pro představení nejmodernější formy manažerského vzdělávání, kterou našim studentům nabízíme,“ uvádí k partnerství Ing. Ivo Ducheček, ředitel Business Institutu.

Digitalizace a postupující rozvoj mobilních technologií proměňuje byznys firem. A k tomu firmy potřebují zaměstnance s jinými dovednostmi, než dosud. Pro specialisty a manažery to znamená jiné nároky na vzdělávání. V tvrdé konkurenci uspějí ti nejlépe připravení.

„Udělali jsme průzkum mezi zájemci o studium. Neustále roste poptávka po možnostech 100% online studia. Proto jsme připravili zcela novou nabídku studia nejžádanějších MBA programů v online formě. Tyto i další novinky a možnosti studia na Business Institutu rádi představíme účastníkům konference,“ doplňuje téma partnerství Ivo Ducheček.

Konference nabídne odpovědi na aktuální a často řešené otázky. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé přednášky dotýkající se aktuálních témat z oblasti mobilních technologií:

  • nejdůležitější aktuální trendy v oblasti mobilních technologií,
  • správa a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách,
  • jak mobilně přistupovat k firemním IS,
  • kdy se vyplatí používat odolná mobilní zařízení
  • jak zabezpečovat mobilní komunikaci.

Odbornou a technickou záštitu nad konferencí má magazín BusinessIT.cz. Zde lze rovněž nalézt podrobný program konference a seznam účinkujících.