Staňte se profíkem v oblasti organizování eventů

Dovolujeme si vám představit nový program MBA Event Management, ve kterém se najdou nejen manažeri eventových agentur ale i všichni ostatní, které živí a baví profesionální organizace eventů.

Dovolujeme si vám představit nový program MBA Event Management, ve kterém se najdou nejen manažeri eventových agentur ale i všichni ostatní, které živí a baví profesionální organizace eventů. Mezi hlavní přínosy programu patří rozvoj aspektů potřebných k úspěšnému výkonu event manažera, pochopení hlavních principů PR, dozvíte se, jak minimalizovat riziko během akcí, jak úspěšně argumentovat a vyjednávat a mnohem více.

Studium je rozděleno do 11 modulů a je zakončeno obhajobou závěrečné práce. V případně kombinované formy výuky se potkáte s kolegy v oboru jednou měsíčně v podvečerních hodinách v pražských Vršovicích a studium ukončíte po 1,5 roce. Pokud si zvolíte online formu, tak si studium přizpůsobíte svým časovým možnostem a titul MBA získáte po 1 roce úspěšného studia a obhajobě, která probíhá také online formou.

Buďte mezi prvními, kteří začnou studovat tento jedinečný obor na Business Institutu. Studium probíhá v českém jazyce s akceptací slovenštiny. V případě dalších dotazů vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat emailem, pomocí chatu nebo telefonicky.

Těšíme se na vás!