Veselé Vánoce a štastný nový rok 2024

Za celý tým Business Institutu Vám přejeme pokojné, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky. Do nového roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, mnoho štěstí, úspěchů a radosti.

Čas adventu je dobou přehodnocování roku, časem zklidnění a příprav na Vánoce. Všichni moc dobře víme, že je to také ale i období stresů, dokončování pracovních úkolů a přesčasu, pečení do nočních hodin a honění se za dárky, či hodiny strávené úklidem. A také kdesi uvnitř víme, že to o tom není, že svátky nejsou o dokonalosti, ale o vzájemné přítomnosti, harmonii a zastavení se na chvíli – u pohádek, vaření, hraní si s dětmi, či rozhovorů u společného stolu s těmi, které jsme dlouho neviděli.

Za celý tým Business Institutu Vám přejeme pokojné, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky. Užijte si je s těmi nejbližšími, bez zbytečných stresů a hádek, co se nestihlo či nepovedlo. Kouzlo Vánoc je o těch čarovných momentech, kdy se koukáte se zatajeným dechem, kdy je důležité být spolu a klidně i nemluvit, kdy víte, že nic nemusíte a užíváte si pouze přítomnost.

Do nového roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, mnoho štěstí, úspěchů a radosti. Ať se Vám v novém roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí a hodně správných rozhodnutí, které Vás dovedou blíž k Vašim cílům!