Prodloužení renomované akreditace ASIC!

Můžeme se hrdě pochlubit – v listopadu 2022 jsme obhájili prodloužení prestižní mezinárodní akreditace od renomované britské akreditační autority International Accreditation from ASIC (Accreditation Service for International Schools, Colleges, and Universities).

Pro prodloužení této akreditace bylo naší povinností deklarovat náročná kritéria kvality vzdělávacího institutu i poskytovaných BBA, MBA, DBA a LLM programů a profesionalitu lektorského týmu.

Akreditace od ASIC poskytuje zájemcům o studium záruku vysoké kvality a prestiže manažerského vzdělání na Business Istitutu. Její získání je důkazem vysoké kvality celé instituce, a stejně tak nabízených profesních manažerských programů. ASIC pomáhá adeptům o studium učinit správnou volbu při výběru vzdělávacího institutu.

ASIC Accreditation je přední, celosvětově uznávaný standard kvality v mezinárodním vzdělávání. Instituce procházejí nestranným a nezávislým procesem externího hodnocení, aby potvrdily, že jejich poskytování splňuje přísné mezinárodně uznávané standardy, pokrývající celé spektrum jejich správy, řízení a vzdělávací nabídky. Dosažení akreditace ASIC ukazuje studentům a zúčastněným stranám, že instituce je vysoce kvalitním poskytovatelem vzdělávání, který poskytuje bezpečné a obohacující vzdělávací zkušenosti a zavazuje se k neustálému zlepšování po celou dobu svého provozu.

O ASIC: Jedna z největších mezinárodních akreditačních agentur působících ve více než 70 zemích, ASIC je ve Spojeném království uznávána organizací UKVI – UK Visas and Immigration (součást ministerstva vnitra vlády Spojeného království), akreditována je podle ISO 9001:2015 (systémy řízení kvality) a je řádným členem The International Network for Quality Assurance Agencies in Higher Education (INQAAHE), členem BQF (British Quality Foundation), členem International Schools Association (ISA) a institucionálním členem EDEN (European Distance and E-Learning Network).

 

Business_Institut_EDU-Full.pdf