Získali jsme renomovanou akreditaci ASIC!

Můžeme se hrdě pochlubit – v listopadu 2022 jsme získali prestižní mezinárodní akreditaci od renomované britské akreditační autority Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC).

Pro získání této akreditace bylo naší povinností deklarovat náročná kritéria kvality vzdělávacího institutu i poskytovaných BBA, MBA, DBA a LLM programů a profesionalitu lektorského týmu.

Akreditace od ASIC poskytuje zájemcům o studium záruku vysoké kvality a prestiže manažerského vzdělání na Business Istitutu. Její získání je důkazem vysoké kvality celé instituce, a stejně tak nabízených profesních manažerských programů. ASIC pomáhá adeptům o studium učinit správnou volbu při výběru vzdělávacího institutu.

ASIC se řadí mezi britské prestižní akreditační autority na poli vzdělávacích organizací a poskytovatelů distančního a online vzdělávání na celém světě. ASIC je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a ve Velké Británii je uznána úřadem UK Visas and Immigration (UKVI). Dále je členem BQF (British Quality Foundation), ENQA (European Network for Quality Assurance) a institucionálním členem EDEN (European Distance and E-Learning Network).

 

Business_Institut_EDU-Full.pdf