Zakladatel marketingové agentury a online stratég Mgr. Vojtěch Lambert na Business Institutu

Ve středu, 27.11.2019 Business Institut ožil nejen našimi studenty, absolventy, ale i veřejností. Přes 30 lidí si přišlo poslechnout praktický seminář, který vedl Mgr. Vojtěch Lambert.

Trendy na sociálních sítích jsou zajímavým tématem a určitě by se o něm dalo diskutovat několik hodin. Nám však musely stačit 2 hodiny, které byly nabité informacemi, kvalitní prezentací, zvědavými otázkami, ale i praktickými ukázkami a radami.

Mgr. Vojtěch Lambert postupně prošel trendy na všech sociálních sítích, ukázal triky pro nastavení rozpočtů a seznámil s novinkami, které je nezbytné uplatnit v praxi.

Po skončení semináře si pro radu a osobní konzultaci přišel nejeden zúčastněný, což svědčí o tom, že seminář, tedy jeho téma a především lektor, byl opravdu kvalitní a inspirativní.

Na našich bezplatných seminářích panuje vždy dobrá nálada a za enormní účast jsme rádi. Ještě raději ale jsme, když od nás odcházejí lidé spokojení a dostává se nám pozitivních ohlasů.

Už za pár dní přicházíme s dalším, na tento rok posledním, seminářem. Pozitivně se nalaďte a vychutnejte si spolu s námi příjemný čas věnovaný trendům v sociálních sítích alespoň prostřednictvím fotografií.