Online seminář „WTFlow – Jak postavit výkonné týmy s lehkostí“, 14. 11. 2022

V pondělí 14. listopadu 2022 proběhl bezplatný online seminář "WTFlow - Jak postavit výkonné týmy s lehkostí" s paní lektorkou Ing. Ivanou Šedivou CSc., MBA.

LEKTORKA


Ing. Ivana Šedivá CSc., MBA

27 let pracovala ve vedení firem jako Johnson & Johnson, McDonald’s a několika mezinárodních obchodních řetězců. Má zkušenosti jak lokální, tak mezinárodní.

Od roku 2020 se plně věnuje mentoringu lídrů a majitelů firem po celém světě.

Po celou dobu své pracovní kariéry udržuje kontakty s vysokými školami, spolupracuje například s VŠE a je členkou rady University of New York in Prague. Je stratég, mentor a průvodce seniorních lídrů. Pomáhá s obchodními, marketingovými a komunikačními strategiemi. Provází při budování organizace a týmů, firemní kultury i motivace lidí. To vše za účelem smysluplného růstu.

ANOTACE SEMINÁŘE


Kdybychom se sami sebe zeptali, jestli jsou všichni stejní, odpověď by byla jasná. Samozřejmě, že ne! Přesto se často chováme tak, jako by ostatní měli stejné motivace jako my, stejný náhled na byznys a svět i na lidi kolem, a považovali si stejných přístupů. Jenže někdo je rychlý, někdo důkladný, někdo vidí samá pozitiva, někdo vidí hned rizika. Jsou ti ostatní opravdu zbrklí, pomalí, negativisti nebo zaslepení? Nebo je to jen tím, že dobře nerozumíme svým odlišnostem?

Online webinář nabídne pohled na naše odlišnosti přes flow. Stav, ve kterém jsme 4-7x produktivnější jako jednotlivci i jako tým. Uvidíme řadu AHA momentů a pochopíme, proč nám někdy spolupráce drhne a proč jsme někdy vyčerpaní až k vyhoření.

Hodí se lídrům, kteří chtějí posunout sebe i svůj tým směrem k větší produktivitě s lehkostí a přívalem energie.

CERTIFIKÁT


Účastníci měli v případě zájmu možnost získat   certifikát o absolvování semináře, který si mohli vyzvednout buď osobně u nás v centrále nebo byl odeslán prostřednictvím PPL.


Děkujeme všem za účast a aktivní zapojení se i online formou. Těšíme se na další společné setkání!