Den otevřených dveří na Business Institutu proběhl dne 13. 9. 2023

V prostorách Business Institutu v pražských Vršovicích, jsme přivítali ve středu 13. září 2023 všechny zájemce o studium MBA, BBA, LLM a DBA.

Nové uchazeče o studium MBA, BBA, DBA a LLM jsme u nás na Business Institutu přivítali na Den otevřených dveří. Zájemci o studium se přišli podívat na prostory naší školy včetně moderně vybavených učeben a zeptat se osobně na vše, co je ohledně výuky a studia zajímá. Studium je vhodné i pro maminky na mateřské, které se chtějí dále rozvíjet. Speciálně pro ně doporučujeme studium online MBA, kdy můžou studovat, kdykoliv si najdou chvilku času pro sebe.

Podzimní Den otevřených dveří probíhal letos ve středu 13. září 2023. Od 11:00 h do 18:00 h tu byly k dispozici pro všechny zájemce o studium naše studijní koordinátorky. Pokud patříte mezi ty, kterým to ten den nevyšlo, neváhejte se na nás obrátit emailem nebo telefonicky a moc rádi vám se vším pomůžeme.

Zahájení podzimního cyklu výuky se nám blíží, a proto si pospěšte. Začínáme už 1. října 2023, kdy se naši studenti začnou pravidelně scházet s lektory v našich učebnách na Kodaňské 558/25 v Praze.

Těšíme se na vás!