Den otevřených dveří 21.6.2018

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v prostorách naší školy v pražských Vršovicích. Pro každého návštěvníka máme připraven atraktivní bonus!

Pro všechny uchazeče o studium a zájemce o kvalitní vzdělání jsme u nás na Business Institutu připravili Den otevřených dveří. Všichni zájemci o studium si budou moci prohlédnout prostory naší školy včetně moderně vybavených učeben a dozvědět se veškeré informace, které se studiem souvisí.

  • kdy: 21. 6. 2018 od 10 do 18 hodin.
  • kde: v prostorách Business Institutu, Kodaňská 558/25, Praha 10

Pokud Vám nevyhovuje uvedený termín, můžete si sjednat osobní schůzku se zástupci školy dle vlastních časových možností: info@businessinstitut.cz.

Pro každého návštěvníka máme připraven zajímavý bonus!

Co jsme si pro Vás připravili?

  • K dispozici Vám budou zástupci vedení školy, kteří Vás prostřednictvím individuálního rozhovoru budou informovat o průběhu a náplni studia, jednotlivých studijních programech, podmínkách přijetí, způsobu přihlášení, uplatnění absolventů a mnohém dalším. Kromě toho Vám zodpoví jakékoliv další dotazy, které Vás ohledně studia budou zajímat.
  • Na každého návštěvníka budou čekat kromě drobného občerstvení veškeré materiály s informacemi o studiu.
  • A nakonec, pro všechny máme zajímavý bonus, který se nebude opakovat.

Chcete rezervaci na konkrétní čas?

  • Pokud si chcete rezervovat některého z našich studijních koordinátorů přímo na konkrétní čas, vyplňte prosím následující formulář s Vaším jménem a kontaktními údaji včetně uvedení hodiny, na kterou si přejete, abychom Vám byli k dispozici.

Přijměte proto naše pozvání a přijďte si s námi pohovořit o možnostech studia MBA, BBA, DBA či LLM přímo k nám do Business Institutu. Těšíme se na Vás!