Den otevřených dveří v Business Institutu 2021

Pro všechny uchazeče o studium a zájemce o kvalitní vzdělání jsme u nás na Business Institutu připravili Den otevřených dveří, který se konal 1. září 2021.

Jsme rádi, že nám situace dovolila se s Vámi potkat i letos osobně na Dni otevřených dveří v Business Institutu. Prohlédnout jste si mohli zázemí a výukové prostory školy, které během pauzy v prezenční výuce prošly menší renovací, studijních koordinátorek Kristýny a Martiny jste se mohli zeptat na vše, co vás zajímá o studiu.

A co vás zajímalo nejvíce?

Rozdíly mezi kombinovanou a 100% online formou studia a která je vhodnější?

  • V kombinované formě absolvujete v naplánovaných termínech prezenční lektorská setkání probíhající u nás v Praze. Termíny setkání naleznete vždy ve studentské sekci.
  • Ve 100% online formě žádná lektorská setkání absolvovat nemusíte. Studium probíhá formou videopřednášek, ke kterým získáte přístup ze studentské sekce. Kdy si je pustíte je na vašich časových možnostech.
  • U obou forem jsou stejné podmínky pro přijetí ke studiu, a stejně tak jsou stejné i požadavky pro úspěšné splnění studia.
  • Vhodnost zvolené formy je vždy závislá na preferencích jedince a jeho časových možnostech.

Jak vypadá přijímací řízení?

Na Business Institutu neprobíhají žádné přijímací zkoušky. Studenti jsou do jednotlivých programů přijímáni na základě splnění podmínek definovaných zde, a to zpravidla na základě úrovně dosaženého vzdělání nebo na základě relevantní praxe. Pokud si uchazeč není jistý, zda je vhodným kandidátem pro studium, může nezávazně zaslat dotaz k posouzení na info@businessinstitut.cz.

Mohu studium přerušit, prodloužit? 

Ano, samozřejmě, na dobu až 6 měsíců a následně se pak zpravidla připojíte k dalšímu studijnímu cyklu. Vše potřebné s vámi vyřídí studijní koordinátorka.

Musím psát seminární práce?

Ano. Studium na Business Institutu je koncipováno tak, že znalosti získané z jednotlivých studijních modulů jsou ověřovány postupovými pracemi. Na konci studia pak studenti píší závěrečnou práci, s kterou postupují k obhajobě.

Další často kladené dotazy naleznete zde.

Děkujeme za milá osobní setkání a těšíme se na příště.