Den otevřených dveří v Business Institutu

Den otevřených dveří v Business Institutu

Pro všechny uchazeče o studium a zájemce o kvalitní vzdělání jsme u nás na Business Institutu připravili Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 19. 9. 2019 od 11 do 18 hodin přímo v prostorách Business Institutu.

Všichni zájemci o studium si budou moci prohlédnout prostory naší školy včetně moderně vybavených učeben a dozvědět se veškeré informace, které se studiem souvisí.

K dispozici Vám budou studijní koordinátoři a zástupci vedení školy, kteří Vás prostřednictvím individuálního rozhovoru budou informovat o průběhu a náplni studia, jednotlivých studijních programech, podmínkách přijetí, způsobu přihlášení, uplatnění absolventů a mnohém dalším. Kromě toho Vám zodpoví jakékoliv další dotazy, které Vás ohledně studia budou zajímat. Na každého návštěvníka budou čekat kromě drobného občerstvení veškeré materiály s informacemi o studiu.

Přijměte proto naše pozvání a přijďte si s námi pohovořit o možnostech studia MBA, BBA či LLM přímo k nám do Business Institutu. Na všechny návštěvníky se budeme velice těšit!

Kdy?
19.9.2019 od 11 do 18 hodin.

Kde?
Kodaňská 558/25, 101 00 Praha 10 – Vršovice “Mapa

Přihlášení na DOD není povinné, avšak ho doporučujeme kvůli vytíženosti našich koordinátorů.

Formulář