„Emoční inteligence je prémiová” – Pozvánka na bezplatný seminář s Mgr. Františkem Paikrtem

„Emoční inteligence je prémiová” – Pozvánka na bezplatný seminář s Mgr. Františkem Paikrtem

Zveme vás na bezplatný seminář, který organizuje Business Institut pro své studenty, absolventy a lektory. Tématem Emoční inteligence vás provede Mgr. František Paikrt.

Emoční inteligence se těžko definuje – jde totiž o všechno to, co ovlivňuje, jak zvládáme své chování, a co formuje naše osobní rozhodnutí. Proč je však emoční inteligence prémiová? To se dozvíte na stejnojmenném semináři, kterým vás provede Mgr. František Paikrt, specialista vzdělávaní a rozvoje.

Co bude tématem semináře?
Základním tématem přednášky je emoční inteligence, její definování na úrovni praktického využití a její propojení/použití v oblasti prémiovosti. Prodej, nábor i rozvoj zaměstnanců a služby – nejen zde je prémiovost v jednání chtěným výsledkem. Společně si tedy řekneme, jak souvisí prémiovost s pasivní komunikací, emoční inteligencí, ale i empatií a sebereflexí.
Kdo je František Paikrt?
Mgr. František Paikrt je certifikovaný trenér společnosti Apple pro ČR a SR, Retail development manager společnosti Apple pro ČR a SR a zakladatel společenství freelancerů Event-Blender. Svoji kreativitu krotí zkušenostmi z praxe a teoretickými znalostmi z oboru.

Více o semináři

Místo konání: Kodaňská 558/25, 101 00 Praha 10 – Vršovice “Mapa
Datum konání: středa 22. 5. 2019
Čas: 17:00 – 18:30 hod.

Všichni jste srdečně zváni.