29. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2022 v pražském Paláci Žofín proběhl 29. ročník soutěže Manažer roku a my jsme byli jako partner projektu letos poprvé u toho.

29. ročník Manažera roku má své vítěze


Pražský Palác Žofín byl v úterý 20. září 2022 hlavním dějištěm setkání již 29. ročníku prestižní soutěže Manažer roku. Jsme hrdí na to, že jsme poprvé mohli být u toho a sledovat představení jednotlivých kandidátů a jejich inovativních projektů včetně napínavého hlasování o vítěze Manažera a Manažerky roku 2021. Za zmínku stojí to, že počet letošních kandidátů byl propojen přímo s ročníkem této akce, bylo jich přesně 29. Komise to neměla vůbec jednoduché a určitě pouze jednoho vítěze ve své kategorii bylo více než náročné.

Manažera roku vyhráli Ing. Diana Rádl Rogerová (Deloitte Advisory s.r.o.), která si připsala nejenom vítězný post Manažerky roku 2021, ale i ocenění TOP 10 manažerů roku 2021 a také zvítězila v kategorii „Vizionář“. Vítězem Manažera roku 2021 se stal Bc. Jan Lát (BENEŠ a LÁT a.s.), který se umístil současně i v TOP 10 a stal se finalistou i v kategorii „Průmysl a navázané obory.“ Vyhlašováním nás provázela paní Marcela Augustová. Krom oficiálního programu jsme si měli možnost užít i písně od Jana Smigmatora, swingového pěvce, který se nebál improvizovat a využít akustiku nádherného prostoru, že zazpíval bez mikrofonu. Součástí programu bylo i ocenění studentských esejí a ocenění kategorie České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD), která je dceřinou společností České manažerské asociace. Více o akci si můžete přečíst zde.

Moc jsem si užili tuto akci a příjemnou uvolněnou atmosféru dále doplnilo hudební vystoupení, které odstartovalo sólem tance s Manažerkou a Manažerem roku 2021 se zástupci České manažerské asociace (ČMA), na co se můžete podívat ve fotogalerii.

Součástí výhry byly i vouchery na studium MBA, které putovaly do rukou úspěšných vítězů.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příští jubilejní 30. ročník.