30. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2023 se v Empire Hall ve Slovanském domě konal jubilejní 30. ročník prestižní soutěže Manažer roku a my jsme u toho jako hrdý partner projektu nemohli opět chybět.

30. ročník Manažera roku představil své vítěze


Ve středu 20. září 2023 proběhl jubilejní 30. ročník soutěže Manažer roku, která veřejnosti představila nominované TOP manažery v ČR roku 2022. Vítězi této celorepublikové soutěže se stali Lucie Urválková, CFO v UNIQA pojišťovna a.s. a Bronislav Převrátil, CEO ve společnosti Chart Ferox a.s. Oceněna byla jejich schopnost vedení a inovativní směřování, stejně tak touha po hledání nových možností v rámci rozvoje.

Prestižní soutěž Manažer roku organizuje Česká manažerská asociace už tři desetiletí. V České republice vyhledává nejlepší manažery, lídry a podnikatele, kteří dosahují nadprůměrných úspěchů ve svých oborech, zaměřují se na rozvoj firem a vytvářejí jedinečné pracovní prostředí pro své kolegy. Jako přirození lídři jsou schopní inspirovat ostatní k dosažení vynikajících výsledků a svým inspirativním věděním posouvají vpřed nejen společnosti i své zaměstnance tím, že rozvíjejí jejich schopnosti. Hlavními hodnotícími faktory komise jsou:

  • minulost manažera
  • zlepšování a využívání lidských zdrojů
  • risk management
  • strategie a vize do budoucna

Tuto akci jsme si velmi užili a příjemnou atmosféru dále doprovázel hrou na piano i známý hudební skladatel Karel Havlíček. Součástí výhry byly i vouchery na studium MBA, které si hrdě převzali výherci soutěže. Více o této akci si můžete přečíst zde.

Děkujeme za spolupráci a budeme se opět těšit na příští ročník.