Nové MBA programy – online i kombinovaně

Neustále sledujeme vývoj trhu a váš zájem o nové programy. V reakci na to jsme si připravili dvě horké novinky – nový program MBA Management ve vzdělávání a také MBA Startup a podnikání.

Online studium můžete zahájit okamžitě nebo si podat přihlášku a začít studovat i třeba v létě přes dovolenou. Oba programy nabízíme ve 100% online a také v kombinované formě. Na své si tak přijdou i zájemci preferující osobní kontakt, networking a diskuse s lektory i spolužáky. Kombinovaná výuka se zahajuje pravidelně 2x ročně, nejbližší cyklus začíná opět na podzim.

MBA Management ve vzdělávání je určen pro specialisty v oblasti firemního vzdělávání zaměstnanců, personalisty nebo pracovníky státní správy, ale také pro všechny zájemce, kteří se chtějí zdokonalovat v práci s lidmi a zvyšovat svou profesní kvalifikaci i kompetence ve vzdělávání a managementu dospělých. Studium je zaměřeno na rozvoj manažerských schopností, dále koučinkových a psychologických dovedností. Studenti zdokonalí své vědomosti v oblastech jako je andragogika, knowledge management, komunikaci a vyjednávání, time managementu či leadershipu a ještě mnohem víc.

MBA Startup a podnikání zase osloví podnikavé manažery a startupisty, s nápadem na vlastní produkt nebo službu a také pro majitele firem, kteří potřebují pomoct na začátku své podnikatelské cesty. Je určen pro všechny ty, kteří se nebojí mířit vysoko a přetavit originální nápad v úspěšný startup. Studenti se naučí, jak efektivně odstartovat podnikání, propojí své znalosti v oblasti marketingu, strategickém, finančním a projektovém managementu s apelem na inovativní řešení. Dále si sestaví podnikatelský plán a strategii, jak na úspěšný HR management, propojení s marketingem a PR a nastaví si správný work life balance.

Investujte do svého vzdělání, do budoucna se vám to rozhodně vyplatí.