Online seminář: “Energy management – cesta pro udržení motivace”, 21. února 2022

Zveme vás na bezplatný online seminář se Štěpánkovu Frýbovou Uličnou, který se bude konat 21. 2. 2022 od 17 do 19 hodin. Pojďte rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou.

Cítíte se unavení a chcete zažít dny, ve kterých cítíte plno energie, ale také dobře usínáte? Chcete se umět lépe soustředit? Chcete být produktivnější (doručit výsledek v kratším čase)? Pojďte rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou. Klíč k efektivitě, produktivitě a spokojenosti nám poskytuje nový přístup za měřený na vaši energii – energy management. Ve workshopu představíme teorii energy managementu, který jen okrajově navazuje na time management. Tuto teorii aplikujeme na analýzu vašich vlastních energetických bloků a následně na vytvoření plánu na jejich odstranění, na dlouhodobé zvyšovaní vlastního energetického potenciálu.

 

 KDY, KDE A JAK SE PŘIHLÁSIT?


  • pondělí 21. února 2022 od 17 do 19 hodin
  • platforma Zoom
  • pro připojení použijte přihlašovací odkaz na konci této stránky

LEKTOR


Ing. Štěpánka F. Uličná, Ph.D.

Štěpánka získala manažerské zkušenosti ve společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Více než 15 let využívá svých zkušeností jako interim manager a pomáhá zavádět změny zaměřené na zjednodušování a zlepšování procesů. Kombinuje své znalosti (lean, procesní a projektové řízení, agilní metody, SPRINT, design thinking) a měkké dovednosti (prezentační a komunikační dovednosti, motivace, koučink, vedení a řízení lidí) ve prospěch klientů (O2, Madeta, Česká spořitelna, ITW Pronovia, Olympus, TRW Carr, Pfizer, JUNKER Industrial Equipment). Vedla tréninky pro společnost Google v rámci projektu New Generation of Founders.

CÍL


Cílem online workshopu je pochopit, jak zacházíme se svou energií, a proč se můžeme nacházet ve stavech vyčerpanosti i při aktivitách, které chceme dělat. Vaše energie, to je váš motor do života. A byla by velká škoda, blokovat si ho špatným přístupem. Vytvoříte se vlastní analýzu energetických bloků a plán na jejich odstranění.  

KOMU JE SEMINÁŘ URČEN?


Workshop je určen všem, kteří chtějí mít dost energie pro svůj život.

PROGRAM


  • Rozdíly mezi časem a energií
  • Rozdíly mezi řízením času a řízením vlastní energie
  • 4 kvadranty energie
  • Hledaní a pojmenovaní vlastních energetických bloků
  • Energetický potenciál
  • Tvorba vlastních plánů na dlouhodobé zvyšování energetického potenciálu
  • Diskuse, závěr, shrnutí

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


V případě, že máte zájem o vystavení certifikátu o absolvování semináře, který je zpoplatněn částkou 500 Kč v případě osobního vyzvednutí a 600 Kč v případě zaslání prostřednictvím PPL, připište, prosím, poznámku k potvrzení účasti.

 

ODKAZ NA SEMINÁŘ

Meeting ID 879 8964 7123
Heslo  123456

Svou registrací potvrzujete účast na akci a udělujete společnosti Business Institut EDU a.s., IČ: 28873017 ,souhlas s pořizováním obrazového záznamu za účelem umístění na stránky www.businessinstitut.sk, www.businessinstitut.cz a sociální sítě společnosti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Společnost se zavazuje, že obrazové záznamy neposkytne třetí straně.