Bezplatný online seminář: “Vše, co potřebujeme znát z marketingu (a báli jsme se zeptat)”, 6. 6. 2022

Zveme vás na bezplatný online seminář s naším lektorem Jiřím Kocichem, který se bude konat 6. 6. 2022 od 17 hodin. Ať jste marketingový specialista, budujete vlastní značku nebo se jen chcete přiučit něco nového, připojte se k nám.

KDY, KDE A JAK SE PŘIHLÁSIT


  • pondělí 6. června 2022 od 17 hodin
  • platforma Zoom
  • přihlašovací formulář naleznete níže

PŘIHLÁSIT SE LZE DO 6. 6. 2022 DO 15:45 HODIN. 

LEKTOR


Mgr. Jiří Kocich, MBA

Mgr. Jiří Kocich, MBA se v současné době se specializuje především na zvyšování výkonu sales a marketingových oddělení. Tvorbu marketingových strategických řešení a taktických aplikací, parametrizaci salesových stuktur a supervitalizaci na bázi CRM – CVM (Customer Value Management). Působí jako konzultant a lektor v oblasti strategického marketingu, managementu a řízení lidského kapitálu. Je výkonným ředitelem společnosti ABATON consulting s.r.o., jež je poradenským centrem zaměřeným na realizaci klientských příležitostí.

PROGRAM


  • Trendy v marketingu a jak se v nich vyznat
  • Architektura marketingu na věčné časy
  • Nákupní chování a segmentační báze – reálné case studies
  • Osobní marketing v digi světě

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


V případě, že máte zájem o vystavení certifikátu o absolvování semináře, který je zpoplatněn částkou 500 Kč v případě osobního vyzvednutí a 600 Kč v případě zaslání prostřednictvím PPL.


Svou registrací potvrzujete účast na akci a udělujete společnosti Business Institut EDU a.s., IČ: 28873017, souhlas s pořizováním obrazového záznamu za účelem umístění na stránky www.businessinstitut.sk, www.businessinstitut.eu, www.businessinstitut.cz a sociální sítě společnosti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Společnost se zavazuje, že obrazové záznamy neposkytne třetí straně.