Pozvánka na bezplatný seminář s Ing. Richardem Dobešem

Pozvánka na bezplatný seminář s Ing. Richardem Dobešem

Vážení studenti, absolventi a přátelé Business Institutu, dovolte nám pozvat vás na poslední letošní tradičně bezplatný seminář, který se uskuteční v pondělí 9. 12. 2019 v prostorách naší školy.

“Rozvoj a doplnění životní energie”, téma posledního letošního semináře, kterému se bude věnovat Ing. Richard Dobeš.

Proč je toto téma důležitá? Současný pracovní život nám přináší permanentní výzvy: musíme být téměř neustále on-line, potřebujeme dosahovat stále více se stále menšími zdroji, šířka práce vede k neustálému multitaskingu, ve vnějším i vnitřním prostředí probíhají neustálé změny, rozhodování musíme dělat stále rychleji a při stále menším rozsahu relevantních informací. Tyto situace vytváří prostředí, ve kterém úspěch závisí nejen na našich odborných kompetencích a na motivaci, ale především na naší schopnosti správně rozvíjet a doplňovat životní energii. Pokud se nám to nedaří, dochází k fyzickému vyčerpání, negativní emoční spirále, poklesu výkonu a ve finále k frustraci a životnímu rozladění. Každý z nás však může tyto výzvy zvládnout a najít svou autentickou cestu, která vede k vysokému pracovnímu výkonu, životní rovnováze a vnitřní spokojenosti. Nalezení optimálního řešení však není pro většinu z nás automatické, protože dnešní pracovní svět a jeho tempo není tím, s čím jsme se běžně setkávali v minulosti.

Témy semináře:
– Hlavní výzvy současného světa, příčiny a důsledky nedostatku energie a životní rovnováhy,
– 4 principy práce s naší životní energii,
– Hlavní výzvy současného světa, příčiny a důsledky nedostatku energie a životní rovnováhy,
– Rovnováha a konzistence mezi zdroji fyzické, emoční, mentální a morální energie,
– Autentický přístup k rozvoji zdrojů životní energie,
– Vytváření cílových návyků.

 

Místo konání: Kodaňská 558/25, 101 00 Praha 10 – Vršovice “Mapa
Datum konání: pondělí 9. 12. 2019
Čas: 17:00 – 18:30 hod.

 

Budeme rádi, když v případě zájmu potvrdíte svoji účast na emailovou adresu: pozvanka@businessinstitut.cz. Předem děkujeme.

Kapacita přednášky je omezena na 35 zájemců.

Těšíme se na Vaši návštěvu!