Dne 23. 2. 2023 proběhl bezplatný online seminář Sebekoučink na cestě ke změně

Ve čtvrtek 23. února 2023 proběhl přes platformu ZOOM bezplatný interaktivní online seminář "Sebekoučink na cestě ke změně" s panem lektorem Mgr. Valerijem Valerijevičem Seničevem Ph.D.

LEKTOR


Mgr. Valerij Valerijevič Seničev Ph.D.

Valerij Seničev je organizační psycholog, kariérový poradce a podnikatel. Dlouhodobě se věnuje rozvoji lidí ve firemním prostředí se zaměřením na talenty a klíčové kompetence.

Valerij je také spoluzakladatelem edukativní platformy Educamp.cz, zaměřené na poskytování konzultací a školení v oblasti profesního rozvoje, talent managementu, řízení kariéry a sebemotivace. V současnosti působí jako inovační ambassador v projektu Forbes Ideal Place se zaměřením na rozvoj českých malých a středních firem.

V roce 2021 vláda Spojených států vybrala Valerije Seničeva jako jednoho z inspirativních podnikatelů z České republiky (YTILI Fellowship 2021-2022).

ANOTACE SEMINÁŘE


Online seminár Vám nabídne cestu k efektivnímu využití svého potenciálu.

  • Připomeneme si klíčové principy koučování a význam koučinku v současné praxi manažera.
  • Ukážeme si, jak aplikovat koučovací přístup k sobě samému.
  • Vyzkoušíme si některé nástroje a koučovací modely vhodné pro sebekoučink.
  • Společně se vydáme na cestu ke změně.

Program je určen všem, kteří chtějí aktivně rozvíjet svůj potenciál.

CERTIFIKÁT


Účastníci měli v případě zájmu možnost získat certifikát o absolvování semináře, který si mohli vyzvednout buď osobně u nás v centrále nebo byl odeslán prostřednictvím PPL. V případě dodatečného zájmu o certifikát, neváhejte kontaktovat naše studijní oddělení.

Děkujeme všem za interaktivní zapojování se, chuť učit se nové věci a těšíme se na vás příště!