Online seminář „Sebekoučink na cestě ke změně“, 23. 2. 2023

Ve čtvrtek 23. února 2023 proběhl přes platformu ZOOM bezplatný interaktivní online seminář "Sebekoučink na cestě ke změně" s panem lektorem Mgr. Valerijem Valerijevičem Seničevem Ph.D.

LEKTOR


Mgr. Valerij Valerijevič Seničev Ph.D.

Valerij Seničev je organizační psycholog, kariérový poradce a podnikatel. Dlouhodobě se věnuje rozvoji lidí ve firemním prostředí se zaměřením na talenty a klíčové kompetence.

Valerij je také spoluzakladatelem edukativní platformy Educamp.cz, zaměřené na poskytování konzultací a školení v oblasti profesního rozvoje, talent managementu, řízení kariéry a sebemotivace. V současnosti působí jako inovační ambassador v projektu Forbes Ideal Place se zaměřením na rozvoj českých malých a středních firem.

V roce 2021 vláda Spojených států vybrala Valerije Seničeva jako jednoho z inspirativních podnikatelů z České republiky (YTILI Fellowship 2021-2022).

ANOTACE SEMINÁŘE


Online seminár Vám nabídne cestu k efektivnímu využití svého potenciálu.

  • Připomeneme si klíčové principy koučování a význam koučinku v současné praxi manažera.
  • Ukážeme si, jak aplikovat koučovací přístup k sobě samému.
  • Vyzkoušíme si některé nástroje a koučovací modely vhodné pro sebekoučink.
  • Společně se vydáme na cestu ke změně.

Program je určen všem, kteří chtějí aktivně rozvíjet svůj potenciál.

CERTIFIKÁT


Účastníci měli v případě zájmu možnost získat certifikát o absolvování semináře, který si mohli vyzvednout buď osobně u nás v centrále nebo byl odeslán prostřednictvím PPL. V případě dodatečného zájmu o certifikát, neváhejte kontaktovat naše studijní oddělení.

Děkujeme všem za interaktivní zapojování se, chuť učit se nové věci a těšíme se na vás příště!