Online seminář „Marketing není jen reklama“, 14. 9. 2023

Ve čtvrtek 14. září 2023 se uskutečnil přes platformu Zoom bezplatný online seminář "Marketing není jen reklama" s panem lektorem PhDr. Jakubem Horváthem, PhD., MBA, MSc.

LEKTOR


PhDr. Jakub Horváth, PhD., MBA, MSc.

Jakub Horváth vyučuje na Fakultě managementu, ekonomiky a obchodu předměty ve specializaci Digitální marketing. Tři roky působil jako Google Certified Trainer pro oblast Business & Soft Skills. Pracuje jako Social media specialista v marketingové agentuře Smash.

Poskytuje také služby jako freelance copywriter, social media a PR konzultant. Začínajícím podnikatelům radí v oblasti digitální strategie jako konzultant a také jako lektor prostřednictvím Národného podnikateľského centra, resp. Slovak Business Agency. Na platformě GROWNi mentoruje mladé a úspěšné lidi s velkým potenciálem do budoucnosti. Baví ho marketing v praxi, ale i jako věda.

ANOTACE SEMINÁŘE


V rámci semináře na téma „Marketing není jen reklama“ se dozvěděli účastníci o základech marketingu obecně (historie, definice, marketingový mix). Podívali se spolu na marketing v praxi, resp. cílové skupiny, marketingové kampaně, komunikační kanály. Zabývali se také produktem z marketingového hlediska a vizuální identitou značky, resp. brandingu.

Definovali si digitální dovednosti a podívali se na to, jaká je situace v této oblasti v Evropské unii. Dále si představili digitální marketing a jeho nástroje (SEO, PPC, Obsahový marketing, E-mail marketing, Sociální média). Na závěr se podívali na marketingový koncept SEE – THINK – DO – CARE a jeho reálné využití v byznysové a marketingové praxi.

CERTIFIKÁT


Účastnici měli možnost získat  certifikát o absolvování semináře, který si mohli jako obvykle vyzvednout buď osobně u nás na naší adrese nebo byl odeslán prostřednictvím PPL. V případě dodatečného zájmu o certifikát, neváhejte kontaktovat naše studijní oddělení.

Děkujeme všem za krásnou účast, interakce a gratulujeme výherkyni kvízu Tereze. Těšíme se příště!