Zveme Vás na 2. ročník Wealth Forum: Workshop & Networking

Akce je na bázi cirkulačních workshopů, který se koná 25. 4. 2024 v Praze. Během jednoho dne a na jednom místě účastníci zažijí 10 souběžně probíraných témat, 8 kol workshopů a setkají se s dalšími 100 osobnostmi.

Dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník mezinárodní akce Wealth Forum: Workshop & Networking na bázi cirkulačních workshopů, který se koná 25. 4. 2024 v Praze.

Během jednoho dne a na jednom místě účastníci zažijí 10 souběžně probíraných témat, 8 kol workshopů a při celodenním networkingu se setkají s dalšími 100 osobnostmi z řad rodinných firem, NextGen, úspěšných podnikatelů a startupistů, kvalifikovaných investorů, Family Office, Wealth Managerů a dalších expertů z oboru správy majetku, plánování bohatství a řízení rodiny. Celodenní vzdělávací event navazuje na úspěšnou konferenci a oba formáty jsou součástí iniciativy Wealth Forum, která se v mezinárodním měřítku zabývá celospolečenskými otázkami se zaměřením na správu majetku a bohatství movitých, podnikatelských a vícegeneračních rodin.

Naši studenti a absolventi, kteří se budou účastnit, získají slevu 10 % z ceny vstupenkyzdarma předplatné tištěného populárně-naučného časopisu Wealth Magazín – Premium. Více informací a registrace zde: https://workshop.wealthforum.cz/

Těšíme se na všechny účastníky!