Lubomíra Rathouská

Pharma Manager, Internal Auditor

Lubomíra Rathouská

Doporučuji studium na Business Institutu každému, jehož prioritou je vysoká kvalita a profesionální přístup. Velmi si cením celého lektorského týmu, jehož odbornost a otevřenost ve mně vzbudily větší pocit jistoty a usadily mantinely přesně tam, kde mají být. Dovolím si říci, že jsem se prostřednictvím Business Institutu opět posunula o úroveň výš. Velké plus shledávám v osvojení znalostí v rámci Corporate Governance.

Vážím si předání nejen teoretických vědomostí, ale především praktických. Samotnou koncepci studijního programu shledávám za vysoce kvalitní a velmi aktuální. Harmonogram lektorských setkání byl dán dostatečně dopředu, a i přes velké pracovní vytížení bylo reálné zvládat souběžně studium a práci.
Studium MBA mě ovlivnilo nejen v rámci profesní činnosti, ale i obohatilo v soukromém životě. Oblast interního auditu je stále velmi mladou a dynamickou disciplínou, která bývá ne vždy zcela přesně specifikována a prezentována.

V celé řadě společností není interní audit nezávislou a objektivní činností. Je pro mne výzvou pokračovat a v určitém směru být součástí progresivní evoluce interního auditu, jehož role bohužel není vždy pochopena správně. Velkým přínosem pro mne byla oblast identifikace a řízení rizik a aplikace pro farmaceutický průmysl.