Novinky

Novinky, cenové a slevové akce, tipy a další zajímavé informace o dění v Business institutu.

Novinka: MBA Manažerská psychologie

Ani v létě nepolevujeme a přinášíme vám novinku v podobě programu MBA Manažerská psychologie. Neustále rozšiřujeme naší nabídku MBA programů. Stačí si jen vybrat.

Nové MBA programy – online i kombinovaně

Neustále sledujeme vývoj trhu a váš zájem o nové programy. V reakci na to jsme si připravili dvě horké novinky – nový program MBA Management ve vzdělávání a také MBA Startup a podnikání.

Online seminář „Personální řízení – jak prosadit nepříjemná rozhodnutí“, 21. 5. 2024

V úterý 21. 5. 2024. proběhl online seminář „Personální řízení – jak prosadit nepříjemná rozhodnutí.“ s lektorem PhDr. Vojtěchem Bednářem, který se uskutečnil přes platformu Zoom.

HR Summit 2024 byl letos o umělé inteligenci a řízení lidských zdrojů

Dne 14. května 2024 se konal už 7. ročník HR Summitu a provedl nás přínosem umělé inteligence v oblasti řízení lidských zdrojů.

Noví absolventi a držitelé titulů MBA a LLM

Gratulujeme všem novým hrdým absolventům programů MBA a LLM. Obhajoby závěrečných prací probíhaly osobně před tříčlennou komisi u nás v pražských Vršovicích.

Zahájení výuky – jarní cyklus 2024

První lektorská setkání byla odstartována a my se těšíme, že se nám povedlo otevřít první letošní cyklus kombinované formy výuky v takovém krásném složení.

Zveme Vás na 7. ročník HR SUMMIT, který proběhne 14. 5. 2024

7. ročník HR SUMMITU bude opět zásadní, provede přínosem umělé inteligence v oblasti řízení LZ. I tentokrát bude mít summit spektakulární téma, které přitahuje pozornost všech profesionálů.

15. narozeniny Business Institutu

Dne 3. dubna 2024 jsme společně oslávili již 15. let fungování. Jsme hrdí na všechny naše absolventy, kterým jsme pomohli být blíž ke kariérním cílům.

Pozvánka na webinář: Vyjednávání s odbory a s odboráři

Ve spolupráci s naším lektorem Vojtěchem Bednářem si Vás dovolujeme pozvat na webinář Firemního sociologa®: Vyjednávání s odbory a s odboráři, který se koná 23. 4. 2024 od 9:00 do 12:00 h, přes Zoom.

Zveme Vás na 2. ročník Wealth Forum: Workshop & Networking

Akce je na bázi cirkulačních workshopů, který se koná 25. 4. 2024 v Praze. Během jednoho dne a na jednom místě účastníci zažijí 10 souběžně probíraných témat, 8 kol workshopů a setkají se s dalšími 100 osobnostmi.

Online seminář „Kariérní restart – proč a kdy k němu dochází?“, 13. 2. 2024

V úterý 13. 2. 2024 proběhl bezplatný online seminář "Kariérní restart - proč a kdy k němu dochází?" s paní lektorkou Lucií Přibyla, MBA, který se uskutečnil přes platformu ZOOM.

Den otevřených dveří na Business Institutu se konal 6. 2. 2024

Den otevřených dveří proběhl letos v úterý 6. února 2024. V prostorách naší školy v pražských Vršovicích jsme přivítali zájemce o studium.

Veselé Vánoce a štastný nový rok 2024

Za celý tým Business Institutu Vám přejeme pokojné, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky. Do nového roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, mnoho štěstí, úspěchů a radosti.

Zpříjemněte si zimu online studiem MBA

S kratšími dny a přibývajícím nevlídným počasím to čím dále více táhne do tepla našich domovů. Nejeden z nás se cítí čím dále unavenější a ztrácí sílu začínat nové projekty, myslet na sebe a svůj rozvoj.

Staňte se profíkem v oblasti organizování eventů

Dovolujeme si vám představit nový program MBA Event Management, ve kterém se najdou nejen manažeri eventových agentur ale i všichni ostatní, které živí a baví profesionální organizace eventů.

30. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2023 se v Empire Hall ve Slovanském domě konal jubilejní 30. ročník prestižní soutěže Manažer roku a my jsme u toho jako hrdý partner projektu nemohli opět chybět.

Online seminář „Marketing není jen reklama“, 14. 9. 2023

Ve čtvrtek 14. září 2023 se uskutečnil přes platformu Zoom bezplatný online seminář "Marketing není jen reklama" s panem lektorem PhDr. Jakubem Horváthem, PhD., MBA, MSc.

Den otevřených dveří na Business Institutu proběhl dne 13. 9. 2023

V prostorách Business Institutu v pražských Vršovicích, jsme přivítali ve středu 13. září 2023 všechny zájemce o studium MBA, BBA, LLM a DBA.

Gratulujeme novým úspěšným absolventům

Srdečně gratulujeme všem novým úspěšným absolventům programů MBA, BBA a DBA. Obhajoby závěrečných prací probíhaly online formou a osobně před tříčlennou komisi.

Ani v létě nezahálíme – kombinovaná výuka

Nezastavujeme se. I v létě pokračuje kombinovaná výuka u nás, v pražských Vršovicích. Výuka probíhá v bloku 3x 60 min v podvečerních hodinách.

Využijte léto efektivně – studujte online

I červen je příležitostí pro změnu. Nevíte, jak skloubit čas odpočinku na dovolené se svým osobním rozvojem? Nabízí se studium MBA online. Postačí vám internetové připojení a vhodné zařízení.

HR Summit 2023 nás provedl důležitými a moderními HR trendy

Dne 16. května 2023 proběhl už 6. ročník HR Summitu s hlavním tématem: posouvaní hranic a vnímaní role HR, kde jsme měli opět příležitost být hrdým partnerem projektu.

Nové online MBA programy

Pro všechny zájemce o online výuku jsme natočili, nastříhali a nahráli nové videopřednášky ke všem jednotlivým modulům nových programů.

Zahájení výuky – jarní cyklus 2023

První lektorská setkání mají naši studenti pomalu za sebou a my se těšíme, že se nám povedlo otevřít první letošní cyklus kombinované formy výuky v takovém krásném počtu.

Zveme Vás na 6. ročník HR SUMMIT, který proběhne 16. 5. 2023

6. ročník HR SUMMITU bude zásadní a provede nás nezbytnou důležitostí moderních HR trendů. I tentokrát bude summit čerpat ze spektakulárních témat, které přitahují pozornost všech profesionálů.

Online seminář „Sebekoučink na cestě ke změně“, 23. 2. 2023

Ve čtvrtek 23. února 2023 proběhl přes platformu ZOOM bezplatný interaktivní online seminář "Sebekoučink na cestě ke změně" s panem lektorem Mgr. Valerijem Valerijevičem Seničevem Ph.D.

Ve čtvrtek 9. 2. 2023 proběhl Den otevřených dveří

Začátkem února jsme pro veřejnost opět otevřeli prostory naší školy v pražských Vršovicích a všem zájemcům poskytli bližší informace o studiu před zahájením jarního březnového cyklu.

Novinka pro studenty Citace PRO plus

Rádi bychom vám představili našeho nového partnera, který vám usnadní vaše vzdělávání se u nás, a to Citace.com, s.r.o.. Je první českou společností, která se zabývá problematikou citování a plagiátorství.

Prodloužení renomované akreditace ASIC!

Můžeme se hrdě pochlubit – v listopadu 2022 jsme obhájili prodloužení prestižní mezinárodní akreditace od renomované britské akreditační autority International Accreditation from ASIC (Accreditation Service for Intern...

Online seminář „WTFlow – Jak postavit výkonné týmy s lehkostí“, 14. 11. 2022

V pondělí 14. listopadu 2022 proběhl bezplatný online seminář "WTFlow - Jak postavit výkonné týmy s lehkostí" s paní lektorkou Ing. Ivanou Šedivou CSc., MBA.

Networking spolu s Google Academy

I my sami se účastníme početných networkingu, protože dobrých kontaktů a vzájemné inspirace ve světe podnikání není nikdy dost. I my rádi čerpáme nové poznatky, vzděláváme se a rosteme.

29. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2022 v pražském Paláci Žofín proběhl 29. ročník soutěže Manažer roku a my jsme byli jako partner projektu letos poprvé u toho.

Bezplatný seminář: „Největší pasti krizové komunikace pro manažery i profesionály“, 8. 9. 2022

Dne 8. 9. 2022 proběhl bezplatný seminář s naším lektorem Ing. Ondřejem Kubalou. Byl určen pro všechny zájemce o studium, stávající studenty a absolventy, kteří se chtěli naučit efektivně jednat v krizi.

Dne 8. 9. 2022 proběhl Den otevřených dveří

I letos jsme otevřeli prostory naší školy v pražských Vršovicích široké veřejnosti a všem zájemcům o studium před podzimním říjnovým cyklem.

Online seminář „Vše, co potřebujeme znát z marketingu (a báli jsme se zeptat)“, 6. 6. 2022

Dne 6. června 2022 v 17:00 h proběhl bezplatný online seminář s naším lektorem Jiřím Kocichem. Byl určen pro marketingové specialisty, dále pro všechny, co zajímalo budování vlastní značky.

HR Summit 2022 představil aktuální trendy v oblasti lidských zdrojů

Dne 10. května 2022 se již po páté proběhla konference z oblasti lidských zdrojů HR Summit, kde byl partnerem i Business Institut.

Studium DBA na Business Institutu očima absolventky

Šárka Fričová, MBA, DBA má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů, které proměnila ve svůj sen a již více než 10 let vede vlastní společnost a absolvovala studium DBA na Business Institutu.

5S – o minimalismu z Japonska, který vám zefektivní práci

Metodologie použitá poprvé v poválečném Japonsku ve společnosti Toyota je dnes už známá po celém světě. Možná ji používáte například doma v kuchyni, aplikujete ji také na pracovišti?

I letos se můžete těšit na HR SUMMIT, který proběhne 10. 5. 2022 v Praze

5. ročník HR SUMMITU bude zaměřený na důležitost moderních HR trendů, takže pokud jste z oboru, neměli byste chybět. Jste-li navíc naším studentem, na vstupenky pro vás máme partnerskou slevu.

Poslední možnost přihlášení do březnového cyklu studia

Pokud se i vy chcete ještě připojit k začínajícímu studijnímu cyklu, je právě ten ideální čas, aniž byste o cokoli přišli. Zrušení povinnosti respirátorů na výuce.

Březnové obhajoby máme již úspěšně za sebou

Studenti z programů MBA Řízení informačních technologií, MBA Management zdravotnictví, MBA Management soft skills nebo DBA Management a leadership úspěšně završili své studium.

Za Business Institutem stojí převážně ženy

Tým Business Institutu tvoří až na výjimku ředitele samé ženy. Dnešní den patří nejen jim.

22. 2. 2022 proběhl Den otevřených dveří

Každým rokem otevíráme naše prostory pro zájemce o studium, a to hned 2x do roka před zahájením studijních cyklů.

Online seminář: „Energy management – cesta pro udržení motivace“, 21. 2. 2022

Dne 21. 2. 2022 proběhl bezplatný online seminář se Štěpánkovu Frýbovou Uličnou, kde se vám společně podařilo rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou.

Novinka: MBA Management Soft Skills online nyní i v anglickém jazyce

Studujte v anglickém jazyce MBA Management Soft Skills online a rozvíjejte tak nejen měkké dovednosti. Studium můžete zahájit kdykoliv.

Online seminář „Průvodce převodem nemovitosti“, 23. 11. 2021

Prodej nebo nebo nákup nemovitosti je věc, která během života potká valnou většinu z nás. O tom, jak postupovat při převodu nemovitosti jsme si povídali s Vladimírem Syručkem.

HR Summit s podtitulem Moderní HR nástroje a návrat k firemním hodnotám, 5. 10. 2021

4. ročník HR Summitu proběhl tentokrát v prostorách hotelu Imperial v Praze a jeho hlavním tématem byla digitální tranformace a důležitost firemní kultury jako nástroje k získání a především udržení si kvalitních zaměstnanců....

MBA Projektové řízení a plánování nyní dostupné v online formě!

MBA Projektové řízení a plánování je dlouhodobě jeden z nejžádanějších MBA programů, proto jsme se jej rozhodli zpřístupnit i těm, kteří nemají možnost cestovat za výukou nebo je pro ně online studium vhodnější volbou.

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

I letos byl Business Institut hrdým partnerem projektu Czech Industry Challenge. Galavečer proběhl 22. září v Grand Hotel Bohemia v Praze, kde jsme osobně výhercům předali výherní poukazy na 1 semestr studia MBA.

Online seminář „Jak koučovat svůj tým i jednotlivce“, 7. 10. 2021

Koučování nám pomáhá nalézt cestu k lepšímu využití lidského potenciálu, ke zvyšování osobní výkonnosti a vnitřní zainteresovanosti. Každý z nás má v sobě obrovské zdroje a možnosti, které ne vždy plně využíváme.

Den otevřených dveří v Business Institutu 2021

Pro všechny uchazeče o studium a zájemce o kvalitní vzdělání jsme u nás na Business Institutu připravili Den otevřených dveří, který se konal 1. září 2021.

Studujte MBA 100% online za 79.000 Kč

Online studium MBA - optimální volba pro ty nejvytíženější. Pokud řešíte ve svém časovém plánu každou minutu, online studium se přizpůsobí vám.

Online seminář: „Jak do dubu“ s Hankou Ondruškovou, 4. 5. 2021

Úterní pozdní odpoledne jsme se věnovali spolu s Hankou Ondruškovou tématu komunikace mezi jednotlivými typy osobností. Jak spolu vůbec může mluvit cholerik s flegmatikem? Může. A my už víme jak.

Studenty v březnovém cyklu jsme tentokrát přivítali online.

Videopřednášku k zahájení studia, která letos s ohledem na situaci nahrazuje klasické slavnostní zahájení, už měli studenti přihlášeni do březnového cyklu studia MBA 2021 možnost shlédnout.

Online seminář „Vedení lidí na homeoffice“ s Vojtěchem Bednářem, 3. 2. 2021

Homeoffice není už jen firemním benefitem, ale v mnoha případech běžnou součástí pracovního života. Má svá pro i proti. Jak vést lidi na dálku při práci z domova jsme si povídali s Vojtěchem Bednářem.

Bezpečně především: Aktuální opatření proti koronaviru

I my z Business Institutu jsme zavedli opatření v souladu s vládními předpisy. Děláme vše, co je v našich silách a možnostech, abychom pro vás i nadále mohli zajistit výuku v odpovídající kvalitě.

Nová online knihovna pro naše studenty s více než milionem titulů.

Naším cílem je studium co nejvíce usnadnit a zpřístupnit ze všech koutů republiky, světa. Aby byli naši studenti vždy alespoň o dva kroky napřed, jdeme i my s dobou a otevíráme novou knihovnu s více než 1.000.000 titulů. Jak jinak ...

Absolvent Business Institutu prodává svou stamilionovou firmu do Indie

Norbert Nagy a Pavel Müller založili společnost GuideVision, která pomáhá firmám po celém světě s digitalizací. GuideVision nyní přesídlí do Indie.

8. 9. 2020 proběhl Den otevřených dveří

Dvakrát ročně pořádáme pro uchazeče Den otevřených dveří před zahájením březnového a říjnového cyklu. Jak probíhal letošní zářijový, a co se uchazeči dozvěděli?

Nejslavnější český houslista současnosti Pavel Šporcl si jde pro titul MBA

Světově uznávaný český houslista se vrací do školy. Začíná studovat profesní vzdělávací program MBA.

Zcela unikátní program MBA Podnikání a management určený pro manažery a podnikatele.

Ve spolupráci s předními odborníky na oblast podnikání a managementu jsme spustili zcela nový program, kde se posluchači například dozví, jak zefektivnit procesy uvnitř firmy nebo jak získat větší podíl na trhu a mnoho dalšího.

Křest nové knihy IMAGE A FIREMNÍ IDENTITA pod záštitou lektorky doc. PhDr. Jitky Vysekalové, PhD.

Vyšla zcela nová kniha IMAGE A FIREMNÍ IDENTITA, jejíž autorkou je doc. PhDr. Jitka Vysekalová, PhD., lektorka programu MBA Marketing a reklama na Business Institutu a prezidentka České marketingové společnosti (ČMS).

Zjistěte výhody ONLINE STUDIA MBA, které plně nahrazuje klasické programy MBA.

O studiu MBA v online formě na Business Institutu vyšel zajímavý článek, který je uveřejněn v médiu Lidovky.cz. Dočtete se blíže o všech výhodách online studia MBA a možnostech, které toto studium nabízí.

Video-rozhovor s absolventem Karlem Kostkou – nejchytřejším Čechem

Chcete se dozvědět více o mimořádně nadaném člověku, který při oficiálním měření inteligence dosáhl několikrát hodnot vyšších než 200. Rady nejen do byznysu, ale i do života se dozvíte od našeho absolventa Karla Kostky.

Doporučení našich absolventů je pro nás motivací k neustálému zlepšování!

Úspěch každé školy se měří úspěchem jejich absolventů. Jsme hrdí na naše absolventy, kteří si dokázali v životě splnit své sny a dosáhli zvoleného vrcholu. S našimi absolventy jsme v kontaktu i po skončení studia a zveme je ...

Zájem o online programy roste!

Jelikož velký počet lidí nyní pracuje v režimu „homeoffice“, tedy pracují z domova bez nutnosti dojíždět do kanceláře, zaznamenali jsme zvýšený zájem o studium programů MBA v online podobě. Řada lidí se rozhodla v období kar...

U nás se výuka nezastavila, přešli jsme na online

Na uzavření škol Business Institut obratem zareagoval a nabídl studentům absolvovat nejbližší lektorská setkání online. Jelikož Business Institut nabízí vedle kombinované formy studia také online programy, nebyl tento přechod nikter...

O síle myšlenky s nejchytřejším Čechem a úspěšným absolventem Business Institutu, Karlem Kostkou

Jaké je to mít IQ 206? To se naši studenti, absolventi a přátelé dozvěděli 26. 2. 2020 díky semináři s nejinteligentnějším Čechem a absolventem Business Institutu, Karlem Kostkou.

Design Thinking – kreativní přístup k řešení problémů s Ing. Štěpánkou Frýbovou Uličnou, Ph.D.

První letošní bezplatný seminář jsme odstartovali 28. 1. 2020 tématem Design Thinking, kterého se chopila Ing. Štěpánka Uličná, Ph.D.

Přihlašování ke studiu je spušteno!

Přihlašování ke studiu manažerských programů MBA, BBA, DBA a LLM do cyklu Březen 2020 a Říjen 2020 je spuštěno. Přihlaste se již dnes a rezervujte si tak své místo v cyklu!

100% online studium manažerských programů

Pro časově vytížené zájemce nabízíme 100% online studium, které je svým obsahem a kvalitou plně srovnatelné s klasickou kombinovanou formou.

Vánoční přání od Business Institutu

Vážené dámy, vážení pánové,dovolte, abychom Vám za celý kolektiv Business Institutu popřáli klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně štěstí, spokojenosti a pracovních úspěchů. Zároveň bychom Vás rá...

Ing. Milan Balun o rozvoji a doplnění životní energie

Poslední letošní seminář na Business Institutu se nesl ve znamení energie, kterou nyní určitě před svátky všichni potřebujeme načerpat, abychom do nového roku vstoupili pozitivně naladěni.

Zakladatel marketingové agentury a online stratég Mgr. Vojtěch Lambert na Business Institutu

Ve středu, 27.11.2019 Business Institut ožil nejen našimi studenty, absolventy, ale i veřejností. Přes 30 lidí si přišlo poslechnout praktický seminář, který vedl Mgr. Vojtěch Lambert.

Bezplatný seminář s PhDr. Vojtěchem Bednářem

Vážení studenti, absolventi a přátelé Business Institutu, další tradičně bezplatný seminář se uskutečnil ve čtvrtek 14.11. 2019 v prostorách naší školy.

Zahájení 27. cyklu manažerského studia – Říjen 2019

Dne 22.10.2019 jsme na Business Institutu zahájili již v pořadí 27. cyklus manažerského studia v programech MBA, BBA, DBA a LLM. Všichni studenti byli srdečně pozváni do hotelu Amarilis v Praze, kde se konalo stavnostní zahájení.

Zahájení 27. cyklu manažerského studia – podzim

Dne 22.10.2019 jsme na Business Institutu zahájili již v pořadí 27. cyklus manažerského studia v programech MBA, BBA, DBA a LLM. Slavnostní zahájení se konalo v hotelu Amarilis v Praze, kde byli všichni studenti srdečně zváni.

MBA, jako uznání hodnoty manažerského vzdělávání

Jsme poctěni, že nás v rámci vzájemné spolupráce oslovila prestižní akreditační společnost Business Graduates Association, které jsme poskytli rozhovor na velmi aktuální témata ohledně uznávání hodnoty manažerského vzděláván...

Bezplatný seminář s Mgr. Janou Adámkovou, Ph.D., MBA

Vážení studenti, absolventi a přátelé Business Institutu, další tradičně bezplatný seminář, se uskutečnil ve čtvrtek 26.9.2019 v prostorách naší školy.

Bezplatný seminář s PhDr. Janem Gruberem, Ph.D.

Dne 16.9.2019 se v prostorách Business Institutu konal bezplatný seminář tentokrát s tématikou štěstí a zaměstnanecké kultury pro naše studenty, absolventy a přátelé.

Spolupráce Business Institutu a Business Graduates Association

Business Institut EDU a.s. navázal spolupráci s Business Graduates Association.

Spolupráce Business Institutu a České andragogické společnosti

Business Institut EDU a.s. navázal spolupráci s Českou andragogickou společnosti.

Slavnostní zahájení 26. cyklu manažerského studia – jaro

Business Institut zahájil v pořadí již 26. cyklus studia manažerských programů. Tentokrát jsme se spolu s nadšenými studenty setkali v hotelu Amarilis, kde na ně mimo jiné čekalo vedení, zástupkyně studijního oddělení, množství ...

„Emoční inteligence je prémiová“ – Seminář s Mgr. Františkem Paikrtem

Business Institut připravil pro své studenty, absolventy a lektory další bezplatný seminář. Tématem Emoční inteligence nás provedl Mgr. František Paikrt.

Slavnostní promoce absolventů

Business Institut již tradičně připravil pro absolventy a jejich rodinné příslušníky slavnostní promoci, která se tentokrát uskutečnila 6. 4. 2019 v Kostele sv. Šimona a Judy.

CZECH INDUSTRY CHALLENGE

Českému průmyslu chybí zaměstnanci! To není virtuální realita, ale holá skutečnost.

Slavnostní zahájení studia – Březen 2019

Dne 26.3.2019 jsme na Business Institutu zahájili další cyklus studia manažerských programů.

Obhajoby závěrečných MBA prací na Business Institutu

Ve dnech 19.3.2019 a 20.3.2019 se na Business Institutu konaly obhajoby závěrečných MBA prací.

Nový informační systém

Vážené studentky, vážení studenti, dovolujeme si Vás informovat, že od dnešního dne 6. 3. 2019 přecházíme na nový informační systém.

JUDr. Hana Skalická, Ph.D., BA, lektorka roku 2018

Obrovský úspěch a srdečná gratulace. Naše lektorka programu Executive LLM, JUDr. Hana Skalická, Ph.D., BA vyhrála v soutěži Daňař & Daňová firma roku 2018.

Spolupráce Business Institut EDU a.s. a Cardiff Metropolitan University

Business Institut navázal spolupráci s Cardiff Metropolitan University. Při této příležitosti jsme připravili pro více než 50 studentů z Master of Business Administration z celého světa z Cardiff Metropolitan University přednášku na...

Ženy v TOP Managementu. Bezplatný seminář s právničkou JUDr. Michaelou Chaloupkovou, MBA

Bezplatný seminář s názvem Ženy v TOP Managementu, s JUDr. Michaelou Chaloupkovou, MBA, právničkou, manažerkou a členkou představenstva ČEZ, a.s.

100% online studium manažerských programů

Pro časově vytížené zájemce nabízíme 100% online studium, které je svým obsahem a kvalitou plně srovnatelné s klasickou kombinovanou formou. V rámci MBA online studia lze studovat programy, jejichž výuka probíhá čistě on-line form...

Vánoční přání od Business Institutu

Vážené dámy, vážení pánové,dovolte, abychom Vám za celý kolektiv Business Institutu popřáli klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně štestí, spokojenosti a pracovních úspěchů. Zároveň bychom Vás rád...

Seminář s Mgr. Vojtěchem Lambertem

Dne 10.12.2018 se v Business Institutu uskutečnil další bezplatný seminář pro studenty a absolventy jako bonus ke studiu.

Otevíráme nový cyklus manažerských programů- březen 2019

Přihlaste se do nového cyklu studia manažerských programů, které začínají od března 2019. Přihlaste se již dnes a zajistěte si své místo na výuce.

Slavnostní zahájení 25. cyklu manažerského studia – podzim

Prestižní Business Institut zahájil jubilejní 25. cyklus studia manažerských programů. A při té to příležitosti nabídl novým studentům hned několik zajímavých novinek. Ti se tak mohou těšit na upravenou strukturu MBA programů, ...

Seminář s PhDr. Vojtěchem Bednářem

Další bezplatný seminář na kterém nechyběli studenti, absolventi a lektory Business Institutu.

Business Institut zahájil 25. cyklus studia programů MBA, DBA, BBA a LLM

Zájem o studium manažerských programů MBA, DBA, BBA a LLM nadále zaznamenává vzestupný trend. Potvrzuje se, že v době ekonomické konjuktury a inovačního boomu roste zájem firem a jejích manažerů o další prohlubování znalostí. Z...

Partnerství konference Mobilní řešení pro business 2018

Business Institut se stává partnerem šestého ročníku úspěšné konference Mobilní řešení pro business 2018. Nástup nových mobilních technologií, jež podporují třeba umělou inteligenci, rozšířenou realitu nebo 5G sítě, bude p...

Den otevřených dveří 6.9.2018

Opět jsme pro Vás přichystali oblíbený Den otevřených dveří. Srdečně Vás zveme do prostor naší školy v pražských Vršovicích. Přijďte se zeptat na vše, co Vás zajímá o studiu MBA. Pro každého návštěvníka máme připrave...

Naše soutěž: Studium MBA, BBA, DBA nebo LLM zdarma

Pro zájemce o kvalitní vzdělání jsme připravili soutěž Studium MBA, BBA nebo LLM zdarma. Všichni uchazeči o studium, kteří do 23.10.2018 podají řádnou přihlášku ke studiu programu MBA, budou zařazeni do losování o hlavní výhru...

Den otevřených dveří 21.6.2018

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v prostorách naší školy v pražských Vršovicích. Pro každého návštěvníka máme připraven atraktivní bonus!

Konference Firemní informační systémy 2018

Business Institut se stává partnerem konference Firemní informační systémy 2018. Konference se podrobně věnuje profesionálním IS pro firmy i další organizace. Mezi letošní hlavní témata paří: trendy v oblasti podnikových IS, cloud...

Seminář s koučem a pedagogem Jiřím Lukou

Seminář s názvem "Vzdělání pro budoucnost" se koná 31. 5. 2018 v 17 hodin v prostorách Business Institutu.

Seminář s ekonomem a analytikem Lukášem Kovandou

Seminář s analytikem a hlavním ekonomem společnosti CYRRUS se koná 16. 5. 2018 v 17 hodin v prostorách Business Institutu.

Jsme partnerem prestižní konference HR Summit 2018

Letošní ročník se zaměří na digitalizaci, robotiku a otázky průmyslu 4.0. Konference se koná 15. 5. 2018 v pražském Hotelu Imperial.

Business Institut zaznamenal rekordní zájem o studium MBA

Business Institut zahájil již 24. cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA a LLM. Zájemci o studium si mohli vybírat z více než dvacítky oborových specializací, jež nejlépe odpovídají jejich kariérním požadavků...

Slavnostní zahájení 24. cyklu manažerského studia – jaro

Business Institut zahájil 24. cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA a LLM. Ve slavnostní atmosféře přivítal nové studenty ředitel Ing. Ivo Ducheček a zástupce lektorského týmu Mgr. František Paikrt.

Proč si zvolit právě Business Institut

Titul MBA patří ke standardům úspěšných manažerů. Při studiu se naučíte efektivně propojit teorii s praxí a řešit náročné manažerské úkoly. Přemýšlíte, kde začít studovat? Existuje...

Načítám další články…