8. 9. 2020 proběhl Den otevřených dveří

Dvakrát ročně pořádáme pro uchazeče Den otevřených dveří před zahájením březnového a říjnového cyklu. Jak probíhal letošní zářijový, a co se uchazeči dozvěděli?

V úterý 8. září, příznačně na mezinárodní den vzdělanosti, se v Kodaňské ulici v Praze Vršovicích otevřely prostory budovy z dvacátých let, ve kterých uchazeče o studium přivítala  vedoucí studijního oddělení
MgA. et Mgr. Martina Letochová a její tým.

O studiu se mnohé dozvíte na našich webových stránkách, stále se ale najdou lidé, kteří upřednostňují i v dnešní distanční době osobní setkání. Schůzku bylo možné si domluvit prostřednictvím kontaktního formuláře s výběrem času od 11:00 do 18:00, který zaručoval zájemcům dostatek individuálního prostoru. Přijít bylo možné i bez předchozího smluveného termínu.

Tým Business Institutu byl připravený zodpovědět každý dotaz vztahující se ke studiu, ať už šlo o formu, délku, vhodnost vybraného programu či otázky financování studia.

Přímá interakce se studijním koordinátorem a možnost nahlédnout do prostor školy a celkového fungování vzdělávací instituce může být i jedním z rozhodovacích faktorů při výběru studia.

Dbáme v první řadě na kvalitu studia, ale i na to, abyste se při studiu cítili v našich prostorách pohodlně.

Pokud jste Den otevřených dveří letos nestihli, a přesto máte zájem informace o studiu získat raději formou osobního rozhovoru, kontaktujte nás.