Online seminář: „Energy management – cesta pro udržení motivace“, 21. 2. 2022

Dne 21. 2. 2022 proběhl bezplatný online seminář se Štěpánkovu Frýbovou Uličnou, kde se vám společně podařilo rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou.

Cítíte se unavení a chcete zažít dny, ve kterých cítíte plno energie, ale také dobře usínáte? Chcete se umět lépe soustředit? Chcete být produktivnější (doručit výsledek v kratším čase)? Pojďte rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou. Klíč k efektivitě, produktivitě a spokojenosti nám poskytuje nový přístup za měřený na vaši energii – energy management. Ve workshopu představíme teorii energy managementu, který jen okrajově navazuje na time management. Tuto teorii aplikujeme na analýzu vašich vlastních energetických bloků a následně na vytvoření plánu na jejich odstranění, na dlouhodobé zvyšovaní vlastního energetického potenciálu.

Workshop byl určen všem, kteří chtějí mít dost energie pro svůj život.

LEKTOR


Ing. Štěpánka F. Uličná, Ph.D.

Štěpánka získala manažerské zkušenosti ve společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Více než 15 let využívá svých zkušeností jako interim manager a pomáhá zavádět změny zaměřené na zjednodušování a zlepšování procesů. Kombinuje své znalosti (lean, procesní a projektové řízení, agilní metody, SPRINT, design thinking) a měkké dovednosti (prezentační a komunikační dovednosti, motivace, koučink, vedení a řízení lidí) ve prospěch klientů (O2, Madeta, Česká spořitelna, ITW Pronovia, Olympus, TRW Carr, Pfizer, JUNKER Industrial Equipment). Vedla tréninky pro společnost Google v rámci projektu New Generation of Founders.

Co jste se dozvěděli?


Rozdíly mezi časem a energií

Rozdíly mezi řízením času a řízením vlastní energie

4 kvadranty energie

Hledaní a pojmenovaní vlastních energetických bloků

Energetický potenciál

Tvorba vlastních plánů na dlouhodobé zvyšování energetického potenciálu

Diskuse, závěr, shrnutí

 

Pokud jste to nestihli, nevadí. Připravujeme pro vás další.

Těšíme se na vás příště.