„Emoční inteligence je prémiová“ – Seminář s Mgr. Františkem Paikrtem

Business Institut připravil pro své studenty, absolventy a lektory další bezplatný seminář. Tématem Emoční inteligence nás provedl Mgr. František Paikrt.

Emoční inteligence se těžko definuje – jde totiž o všechno to, co ovlivňuje, jak zvládáme své chování, a co formuje naše osobní rozhodnutí. Proč je však emoční inteligence prémiová? To jsme se dozvědeli na stejnojmenném semináři, kterým nás provedl Mgr. František Paikrt, specialista vzdělávaní a rozvoje.

Co bylo tématem semináře?

Základním tématem přednášky byla emoční inteligence, její definování na úrovni praktického využití a její propojení/použití v oblasti prémiovosti. Prodej, nábor i rozvoj zaměstnanců a služby – nejen zde je prémiovost v jednání chtěným výsledkem. Společně jsme si řekli, jak souvisí prémiovost s pasivní komunikací, emoční inteligencí, ale i empatií a sebereflexí.

Kdo je František Paikrt?

Mgr. František Paikrt je certifikovaný trenér společnosti Apple pro ČR a SR, Retail development manager společnosti Apple pro ČR a SR a zakladatel společenství freelancerů Event-Blender. Svoji kreativitu krotí zkušenostmi z praxe a teoretickými znalostmi z oboru.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na vás příšte.