HR Summit 2023 nás provedl důležitými a moderními HR trendy

Dne 16. května 2023 proběhl už 6. ročník HR Summitu s hlavním tématem: posouvaní hranic a vnímaní role HR, kde jsme měli opět příležitost být hrdým partnerem projektu.

HR summit 2023


6. ročník konference z oblasti lidských zdrojů HR Summit proběhl i letos v pražském Art Nouveau Palace Hotel dne 16. května 2023. I letos se můžeme pochlubit partnerstvím tohoto projektu. Zakladatelka HR Summitu Šárka Fričová, MBA, DBA je naší absolventkou a díky tomu je to forma osobnější spolupráce.

Letošní HR summit byl především o důležitosti vnímání role HR a také o tom, jakou přidanou hodnotu přináší. Společně s mluvčími projektu se řešilo, jak dosáhnout opětovné prosperity k zabezpečení stabilizace situace a prostředí, které se aktuálně neustále mění? Zaobírali se také digitálním světem a lidským přístupem, hledáním nového potenciálu i smyslu práce… i tak by se dala nazvat současná situace. Většina z nás má za sebou dlouhé období fungování v pandemii, z první etapy fungování „na přežití “ a dále k přizpůsobení se stávající situaci a soustředění se na opětovnou prosperitu, válečný konflikt, vysokou inflaci atd. Mohli jste se dozvědět více o tom, jak moc je lidský přístup je i nadále rozhodující.

Výherní vouchery na studium MBA, putují letos do společností AK Cerha Hemple Kališ a do Albertu.

Jsme rádi, když můžeme stát za podobnými projekty a ještě více jsme pyšní, když se našim absolventům daří. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příští 7. ročník.

Zobrazit kompletní fotogalerii