Bonusy ke studiu

Business Institut nabízí všem studentům i absolventům zajímavou škálu bonusů nad rámec studia.

Online seminář „Personální řízení – jak prosadit nepříjemná rozhodnutí“, 21. 5. 2024

V úterý 21. 5. 2024. proběhl online seminář „Personální řízení – jak prosadit nepříjemná rozhodnutí.“ s lektorem PhDr. Vojtěchem Bednářem, který se uskutečnil přes platformu Zoom.

HR Summit 2024 byl letos o umělé inteligenci a řízení lidských zdrojů

Dne 14. května 2024 se konal už 7. ročník HR Summitu a provedl nás přínosem umělé inteligence v oblasti řízení lidských zdrojů.

Zveme Vás na 2. ročník Wealth Forum: Workshop & Networking

Akce je na bázi cirkulačních workshopů, který se koná 25. 4. 2024 v Praze. Během jednoho dne a na jednom místě účastníci zažijí 10 souběžně probíraných témat, 8 kol workshopů a setkají se s dalšími 100 osobnostmi.

Online seminář „Kariérní restart – proč a kdy k němu dochází?“, 13. 2. 2024

V úterý 13. 2. 2024 proběhl bezplatný online seminář "Kariérní restart - proč a kdy k němu dochází?" s paní lektorkou Lucií Přibyla, MBA, který se uskutečnil přes platformu ZOOM.

30. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2023 se v Empire Hall ve Slovanském domě konal jubilejní 30. ročník prestižní soutěže Manažer roku a my jsme u toho jako hrdý partner projektu nemohli opět chybět.

Online seminář „Marketing není jen reklama“, 14. 9. 2023

Ve čtvrtek 14. září 2023 se uskutečnil přes platformu Zoom bezplatný online seminář "Marketing není jen reklama" s panem lektorem PhDr. Jakubem Horváthem, PhD., MBA, MSc.

HR Summit 2023 nás provedl důležitými a moderními HR trendy

Dne 16. května 2023 proběhl už 6. ročník HR Summitu s hlavním tématem: posouvaní hranic a vnímaní role HR, kde jsme měli opět příležitost být hrdým partnerem projektu.

Online seminář „Sebekoučink na cestě ke změně“, 23. 2. 2023

Ve čtvrtek 23. února 2023 proběhl přes platformu ZOOM bezplatný interaktivní online seminář "Sebekoučink na cestě ke změně" s panem lektorem Mgr. Valerijem Valerijevičem Seničevem Ph.D.

Novinka pro studenty Citace PRO plus

Rádi bychom vám představili našeho nového partnera, který vám usnadní vaše vzdělávání se u nás, a to Citace.com, s.r.o.. Je první českou společností, která se zabývá problematikou citování a plagiátorství.

Slavnostní promoce 2022/2023

Společné ohlédnutí se za promocemi předešlá léta - v galerii níže. V roce 2022 a 2023 se promoce nekonaly.

Online seminář „WTFlow – Jak postavit výkonné týmy s lehkostí“, 14. 11. 2022

V pondělí 14. listopadu 2022 proběhl bezplatný online seminář "WTFlow - Jak postavit výkonné týmy s lehkostí" s paní lektorkou Ing. Ivanou Šedivou CSc., MBA.

Networking spolu s Google Academy

I my sami se účastníme početných networkingu, protože dobrých kontaktů a vzájemné inspirace ve světe podnikání není nikdy dost. I my rádi čerpáme nové poznatky, vzděláváme se a rosteme.

29. ročník soutěže Manažer roku

Dne 20. září 2022 v pražském Paláci Žofín proběhl 29. ročník soutěže Manažer roku a my jsme byli jako partner projektu letos poprvé u toho.

Bezplatný seminář: „Největší pasti krizové komunikace pro manažery i profesionály“, 8. 9. 2022

Dne 8. 9. 2022 proběhl bezplatný seminář s naším lektorem Ing. Ondřejem Kubalou. Byl určen pro všechny zájemce o studium, stávající studenty a absolventy, kteří se chtěli naučit efektivně jednat v krizi.

Networking v prostorách Business Institutu

Opět jsme připravili oblíbené společné setkání studentů, absolventů a lektorů. Účastníci networkingové akce získali cenné kontakty na nové potenciální klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

Online seminář „Vše, co potřebujeme znát z marketingu (a báli jsme se zeptat)“, 6. 6. 2022

Dne 6. června 2022 v 17:00 h proběhl bezplatný online seminář s naším lektorem Jiřím Kocichem. Byl určen pro marketingové specialisty, dále pro všechny, co zajímalo budování vlastní značky.

HR Summit 2022 představil aktuální trendy v oblasti lidských zdrojů

Dne 10. května 2022 se již po páté proběhla konference z oblasti lidských zdrojů HR Summit, kde byl partnerem i Business Institut.

Online seminář: „Energy management – cesta pro udržení motivace“, 21. 2. 2022

Dne 21. 2. 2022 proběhl bezplatný online seminář se Štěpánkovu Frýbovou Uličnou, kde se vám společně podařilo rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou.

Online seminář „Průvodce převodem nemovitosti“, 23. 11. 2021

Prodej nebo nebo nákup nemovitosti je věc, která během života potká valnou většinu z nás. O tom, jak postupovat při převodu nemovitosti jsme si povídali s Vladimírem Syručkem.

HR Summit s podtitulem Moderní HR nástroje a návrat k firemním hodnotám, 5. 10. 2021

4. ročník HR Summitu proběhl tentokrát v prostorách hotelu Imperial v Praze a jeho hlavním tématem byla digitální tranformace a důležitost firemní kultury jako nástroje k získání a především udržení si kvalitních zaměstnanců....

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

I letos byl Business Institut hrdým partnerem projektu Czech Industry Challenge. Galavečer proběhl 22. září v Grand Hotel Bohemia v Praze, kde jsme osobně výhercům předali výherní poukazy na 1 semestr studia MBA.

Online seminář „Jak koučovat svůj tým i jednotlivce“, 7. 10. 2021

Koučování nám pomáhá nalézt cestu k lepšímu využití lidského potenciálu, ke zvyšování osobní výkonnosti a vnitřní zainteresovanosti. Každý z nás má v sobě obrovské zdroje a možnosti, které ne vždy plně využíváme.

Slavnostní promoce 2020/2021

Vzhledem k epidemiologické situaci nebylo bohužel možné slavnostní promoce v roce 2020 a 2021 uskutečnit.

Online seminář: „Jak do dubu“ s Hankou Ondruškovou, 4. 5. 2021

Úterní pozdní odpoledne jsme se věnovali spolu s Hankou Ondruškovou tématu komunikace mezi jednotlivými typy osobností. Jak spolu vůbec může mluvit cholerik s flegmatikem? Může. A my už víme jak.

Online seminář „Vedení lidí na homeoffice“ s Vojtěchem Bednářem, 3. 2. 2021

Homeoffice není už jen firemním benefitem, ale v mnoha případech běžnou součástí pracovního života. Má svá pro i proti. Jak vést lidi na dálku při práci z domova jsme si povídali s Vojtěchem Bednářem.

“Rovnováha na poli krize” s Mgr. Tiborem A. Brečkou, MBA, LL.M., 16. 9. 2020

Jsme rádi, že jsme měli tu možnost zprostředkovat Vám setkání se zajímavou osobností nejen v rámci výuky, ale i mimo ni. Tentokrát jsme tématicky nešli s inspirací daleko. Rovnováha na poli krize s členem nejen České psychoterape...

O síle myšlenky s nejinteligentnějším Čechem a úspěšným absolventem Business Institutu, Karlem Kostkou

Jaké je to mít IQ 206? To se naši studenti, absolventi a přátelé dozvěděli 26. 2. 2020 díky semináři, jehož lektorování a vedení se zhostil nejinteligentnější Čech a zároveň úspěšný absolvent Business Institutu, pan doktor K...

Design Thinking v praxi s Ing. Štěpánkou Frýbovou Uličnou, Ph.D.

Téma DESIGN THINKING aneb jak generovat nápady pro zlepšení produktů a služeb a rovnou je otestovat, je nepochybně lákavé, o čemž svědčí i početná účast nejen našich studentů, absolventů, ale i veřejnosti. Dvou hodinovým prakt...

Ing. Milan Balun o rozvoji a doplnění životní energie

Dne 9.12.2019 jsme si ve spolupráci s Ing. Milanem Balunem připravili téma zaměřené na energii, její rozvoj a doplnění. Téma je pro toto vánoční období velmi potřebné, protože právě teď s blížícím se koncem roku je energie to...

Mgr. Vojtěch Lambert na téma: „Trendy roku 2019 na sociálních sítích v praxi“.

Trendy v sociálních sítích a jejich uplatňování v praxi je v těchto dnech tématem číslo jedna. Ne nadarmo se říká, že kdo není na sociálních sítích, jakoby ani nebyl. Jaké jsou vlastně trendy, novinky, na co se zaměřit? Naši...

Prosazování změn, úspor a obdobných činností u zaměstnanců s PhDr. Vojtěchem Bednářem

PhDr. Vojtěch Bednář, uznávaný sociolog, publicista a vysokoškolský učitel objasnil psychologii zaměstnance, věnoval se jeho chování v období nejistoty a také předal návod, jak správně komunikovat změny.

Mgr. Jana Adámková, Ph.D., MBA, o tom jak dobře prodat to, co chceme

Prodat naše myšlenky, nebo názory je opravdu věda a ne každý ji ovládá. Navíc musíme být sebejistí a mít přesvědčivý projev. To jak být přesvědčivý našim studentům a absolventům poradila zkušená lektorka Mgr. Jana Adámkov...

PhDr. Jan Gruber, Ph.D. na téma “Vážně lépe pracují ti šťastní?”

Pozvání do Business Institutu dne 16.9.2019 přijal PhDr. Jan Gruber, Ph.D. který zúčastněným objasnil pojem štěstí a jeho vliv na výkon zaměstnanců.

Literatura ke studiu zdarma

Významnou roli při zpracování postupové či závěrečné práce hrají kvalitní informace. Studenti Business Institutu mohou využít jak klasickou knihovnu přímo na Business Institutu, tak i rozsáh...

Mgr. František Paikrt na téma „Emoční inteligence je prémiová“

Pozvání do Business Institutu přijal Mgr. František Paikrt, certifikovaný trenér společnosti Apple pro ČR a SR, který studentům řekl o emoční inteligenci a o tom, proč je z jeho pohledu prémiová, co v principu emoční inteligence zn...

Slavnostní promoce – duben 2019

Slavnostní promoce se konala v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ul. v Praze.

JUDr. Michaela Chaloupková, MBA o Ženách v TOP Managementu

JUDr. Michaela Chaloupková, MBA, právnička, manažerka a členka představenstva ČEZ, a.s. ozřejmila, jaké je to být na nejvyšších postech mezi mužskými kolegy, jak dosáhnout a skloubit úspěšnou kariéru se soukromým životem a zda ...

Mgr. Vojtěch Lambert o komunikaci na sociálních sítích a novém algoritmu na Facebooku

Umět komunikovat osobně se svými klienty, zákazníky, zaměstnanci či nadřízenými je nutnost. Jak však komunikovat prostřednictvím sociálních sítí tak, abyste byli slušní, věcní, nepříliš formální či zase přátelští? Novi...

Lukáš Pítra: Manažerské řízení PPC reklamy

Expert na oblast výkonnostního marketingu Lukáš Pítra rozebírá klíčové faktory a ukazatele nezbytné pro řízení PPC reklamy, která přináší výsledky a zákazníky.

Leadership pohledem Yvony Charouzdové

Leadership představuje nezbytnou složku pro výkon každé manažerské funkce. Jedná se o specifický styl vedení, motivování a inspirování lidí. Každá organizace nebo tým potřebuje svého leadera - člověka, který bude mít jasnou v...

GDPR: Jak se připravit na revoluci v ochraně osobních údajů?

Ve spolupráci se Štěpánem Holubem a Janem Mikšátkem, specialisty na provedení GDPR, jsme pro Vás připravili seminář o praktických dopadech nového nařízení o ochraně osobních údajů.

Jan Přeučil: Kouzlo manažerské rétoriky

V Business Institutu jsme přivítali Jana Přeučila, na jehož Blokovém modulu s názvem „Kouzlo manažerské rétoriky“ se naši studenti měli možnost dovědět nejrůznější zásady, které člověku zajistí uznání posluchačů, náv...

Slavnostní promoce – červen 2018

Slavnostní promoce se konala v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ul. v Praze. Všem absolventům studijních programů MBA a BBA gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další kariéře i osobním životě.

Michal Čillík: Nástroje řízení manažerů

Dozvíte se více o vybraných nástrojích řízení, které vedou tým k vyšší motivaci, zodpovědnosti a samostatnosti. MUDr. Michal Čillík, Ph.D., Vás nejprve uvede do oboru Management soft skills a poté nastíní dvě vybrané metody ved...

Lukáš Pítra: Nejčastější chyby při řízení PPC reklamy

Internet je v současné době pro většinu lidí takřka nepostradatelný společník v jejich každodenním životě. Využívají ho v práci, při studiu i ve volném čase. Stal se tak místem, kde mohou firmy zastihnout své potenciální kli...

Jan Pirk: Hodnocení kvality ve zdravotnictví

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. je významný český kardiochirurg, bývalý přednosta Kardiocentra IKEMu. Patří k vysoce uznávaným operatérům srdcí na světě.

Slavnostní promoce absolventů studia

V neděli 17. 6. 2018 se v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ul. v Praze konala slavnostní promoce. Všem absolventům studijních programů MBA a BBA gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další kariéře i osobním životě.

Margareta Křížová: Akviziční a investiční proces

Měli jsme tu čest přivítat v Business Institutu paní Margaretu Křížovou, partnerku společnosti CEAG a známou investorku z pořadu Den D. Margareta Křížová si pro naše studenty a absolventy připravila přednášku na téma "Akvizičn...

Gabriel Berdár: Recept na úspěšné řízení firmy

V naší škole jsme přivítali Ing. Gabriela Berdára, strategického investora, jednatele společnosti BVI, s.r.o. a bývalého generálního ředitele Českého Telecomu. Pohovořil na téma: Existuje zaručený recept na úspěšné řízení f...

Slavnostní promoce – září 2017

Slavnostní promoce absolventů Business Institutu se konala v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ul. v Praze. Všem držitelům titulu MBA gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Slavnostní promoce – leden 2017

Zakončení studia profesně vzdělávacích programů BBA, MBA, LLM a DBA slavnostní promocí v reprezentativních prostorách Národního domu na Vinohradech.

Blokový modul s Janem Kvasničkou

V úterý 4. 10. 2016 jsme v Business Institutu přivítali Ing. Jana Kvasničku, specialistu na online marketing a odborníka na zvyšování konverzního poměru, návrh a tvorbu webů. Pro naše studenty i absolventy pohohovořil na téma: Tvor...

Slavnostní promoce – květen 2016

Slavnostní promoce absolventů studia manažerských programů probíhala v Národním domě na Vinohradech.

Tomáš Raška: Faktory úspěchu finančních investic

V Business Institutu jsme přivítali Tomáše Rašku, MBA, LL.M. z investiční a finanční skupiny NATLAND Group. Před našimi studenty, absolventy i lektory pohovořil na téma „Private equity / distressed assets - způsoby financování jako...

Slavnostní promoce – září 2015

Ve velkolepé atmosféře si absolventi studia manažerských programů užili promoci, jež probíhala v Národním domě na Vinohradech.

Networkingové setkání na Business Institutu

V rámci networkingového setkání si účastníci pohovořili o svých pracovních aktivitách, zkušenostech, oblastech svého podnikání a o mnohém dalším. Díky vzájemné interakci měli možnost prohloubit své pracovní vztahy a získat ...

Tomáš Čupr: Základní pilíře úspěšné firmy

Rádi jsme v Business Institutu přivítali Tomáše Čupra, osobnost českého internetového marketingu. Tento úspěšný český podnikatel si pro naše studenty připravil přednášku na téma "Základní pilíře úspěšné firmy - názorně...

Slavnostní promoce – leden 2015

Ve slavnostní atmosféře proběhla v Národním domě na Vinohradech promoce absolventů studia manažerských programů.

Setkání studentů a absolventů

Business Institut pořádal neformální networkingovou akci, která se konala v prostorách luxusní kavárny s terasou Café Vítkov.

Postřehy Dalibora Dědka z cesty životem

Pro naše studenty a absolventy jsme uspořádali další zajímavou přednášku, tentokrát s významnou osobností manažerské praxe, Ing. Daliborem Dědkem - českým businessmanem a majitelem firmy Jablotron, která dosahuje obratu přes 2 mil...

Olga Kupec: Management buy out

Měli jsme vzácnou příležitost přivítat na Business Institutu významnou osobnost manažerské praxe - majitelku úspěšné slévárenské firmy a manažerku roku 2012 Dr. Olgu Kupec. Její přednáška na téma "Management Buy Out" je věnov...

Slavnostní promoce – leden 2014

Slavnostní promoce absolventů se konala v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ulici v Praze.

Jan Řežáb: Kvalitní nízkoenergetické bydlení

Role přednášejícího se v Business Institutu ujal Ing. Jan Řežáb, zakladatel a majitel developerské společnosti JRD. Úspěšný podnikatel pohovořil na téma: Tajemství úspěchu JRD. Studenti se dozvěděli důležité informace o podni...

Zbyněk Frolík: Naše firemní dvojitá DNA

V prostorách Business Institutu se uskutečnila další zajímavá přednáška na téma "Naše firemní dvojitá DNA". Tuto přednášku vedl Ing. Zbyněk Frolík, zakladatel a generální ředitel společnosti LINET spol. s r.o., která je absol...

Slavnostní promoce – prosinec 2012

Promoce absolventů manažerských programů MBA, DBA, BBA a LLM, jež se tentokrát konala v kostele sv. Šimona a Judy v Praze.

Summer party v Café Vítkov

Pro studenty, absolventy i lektory jsme připravili neformální networkingovou akci Summer party v Café Vítkov.

Načítám další články…