Ing. Eva Hejlová

Ing. Eva Hejlová

Náměstkyně pro personalistiku ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, lektorka a také členka představenstva People Management Fora dříve České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů.

Vysokoškolské vzdělání získala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od roku 1991 působila ve vedoucích funkcích personálního útvaru ve společnosti Eurotel Praha. V roce 2005 se stala výkonnou ředitelkou pro lidské zdroje. O rok později, kdy se spojily společnosti Eurotel a Český Telecom v Telefónicu O2, přešla do funkce ředitelky pro HR projekty a procesy. V této pozici byla mimo jiné zodpovědná za vedení projektů v oblasti sjednocení kultur a HR systémů těchto společností. Za svou práci získala ocenění HR Manager roku 2007.

V roce 2008 nastoupila do společnosti Marks and Spencer Czech Republic na pozici HR ředitelky s odpovědností za Českou republiku, Slovensko, Pobaltské státy a Polsko. V letech 2009 a 2010 pracovala ve společnosti ANECT a.s., na pozici ředitelky HR, kde odpovídala za strategické projekty v oblasti lidských zdrojů.

Přednáší v těchto studijních programech:

    Zpět na profily