Ing. Monika Kohoutková, MBA

Ing. Monika Kohoutková, MBA

V současnosti působí ve společnosti ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. na pozici personální ředitelky. Tato společnost je členem Skupiny ČEZ, core byznys v oblasti projektování, inženýringu a komplexních dodávek energetických celků - klasických a jaderných elektráren, paroplynových cyklů a špičkovacích zdrojů.

Dříve pracovala jako personální ředitelka ve společnosti LESS a.s. V oblasti lidských zdrojů se pohybuje již od roku 1992 a za tuto dobu prošla několika pozicemi s různorodou pracovní náplní a intenzitou zodpovědnosti, pracovala například jako referent technického úseku, průmyslový inženýr, projektový metodik či vedoucí Správy a personalistiky.

Vystudovala VŠB v Ostravě, obor Podnikatelství a management a také International Business School v Brně, Master of Business Administration. Absolvovala různé akreditační kurzy, z nichž významné v rámci současně zastávané pozici jsou: průmyslový moderátor, který absolvovala v letech 2005 - 2006 na Mezinárodním institutu certifikačních studií řízení lidských zdrojů InterPersonnel, dále výcvikový program Strategické řízení lidských zdrojů a výzvy pro HR šampióny, interní auditor, interní lektor, aj.