Ing. Svatopluk Strachota

Ing. Svatopluk Strachota

V průběhu svojí kariéry jsem pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti výroby a logistiky, systému řízení jakosti a zlepšování procesů včetně automotive. Za více než dvacet let praxe jsem získal bohaté zkušenosti v řízení pracovních týmů, logistice, výrobě, zavádění štíhlých výrobních systémů, štíhlé administrativy, výrobního a logistického controllingu, projektového řízení, restrukturalizace procesů a transferu technologií.

Jako externí projektový manažer (konzultant) jsem se podílel na restrukturalizaci a rozvoji předních českých i slovenských firem. Česká zbrojovka, a.s. Uherský Brod, AERO Vodochody, a.s., Šroubárna Kyjov, s.r.o., Witte - automotive, s.r.o. Nejdek, Colorlak, a.s. Staré město u UH a další.

Součástí mojí práce je i výchova, rozvoj, tréning a koučování budoucích manažerů. Jsem zvyklý pracovat v multikulturním prostředí. Zaměřuji se na efektivitu zákaznického servisu, produktivitu práce, úspory nákladů a smysluplnou implementaci nástrojů zlepšování procesů (Lean Production).

Přednáší v těchto studijních programech:

Zpět na profily