Martin Rejhon

Majitel HR poradenské společnosti New Impuls, s.r.o.

Martin Rejhon

Doporučuji studium na Business Institutu těm, kteří jsou ochotni svému vzdělávání obětovat více času, mají chuť pracovat po svém obvyklém zaměstnání na seberozvoji a mají chuť k setkávání se zajímavými lidmi. Rozhodně nelituji, že jsem „do toho šel“, pocit z dosažené mety je velmi inspirativní pro další práci. Nejen ve vzdělávacích a školících projektech s mými klienty, ale také pro mne samotného.

Business Institut mne oslovil svou nabídkou širokého spektra odborných směrů studia, flexibilitou studijního plánu, periodicitou pracovních / lektorských setkání mimo víkendové termíny a vstřícností týmu pracovníků, se kterými jsem začal komunikovat mou možnou účast na studiu MBA.

Lektoři působící v programu Management Soft Skills byli všichni poutaví ve svém pojetí prezentací a práce se skupinou, všichni se snažili o přenos ne teorie, ale co největšího spektra poznatků z praxe. V tomto duchu bylo požadováno i zpracování postupových prací.

Na druhou stranu je nutno přiznat, že pokud jsem se domníval, že jako profesionální lektor soft skills, budu mít studium jednoduché, rozhodně to neplatilo. Zejména závěrečná práce musí splňovat kritéria podobná „rigorózní práci“ jak obsahově, tak formou. Ale i tady lze počítat s podporou vyučujících a zaměstnanců.
BI navíc umožňuje bezplatnou účast na lektorských setkáních jiných oborů, takže jsem měl možnost dozvědět se o dalších tématech z HR managementu.

Dokončené studijní programy:

Zpět na reference