Na Business Institutu jsem studovala komunikaci, což je mé práci velmi blízké. Co se týče zázemí školy, působilo na mne velmi profesionálně, příjemně a z pohledu vybavení i nadstandardně. Do těchto prostor jsem se velmi ráda vracela a cítila se zde dobře. Totéž mohu říci i o vyučujících, kteří byli velmi vstřícní a měli zájem s námi komunikovat a posouvat nás dále. Jejich profesionalita i znalosti jsou zaměřeny prakticky, což velmi oceňuji. Co bych také velmi ráda zmínila je to, že tento obor je dobrý také pro sebereflexi, jelikož je zde hodně témat zaměřených i směrech k danému studentu a ne pouze jeho práci. Všechny informace škola zasílá s předstihem a informuje o každé možnosti konání kurzu, zaměřených na seberozvoj. Doporučuji všem, co chtějí ve svém životě učinit krok dále. Chtějí se učit praktické věci a ne teoretické.