Ing. et Mgr. Ondřej Měska, MBA

Ing. et Mgr. Ondřej Měska, MBA

Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, kde se věnoval využití kvantitativních metod při analýze voleb a volebního chování. Zároveň vystudoval Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se primárně věnoval analýze vlivu investičních pobídek na ekonomickou výkonnost krajů v České republice. Vzdělání v IT si dodělával na Business Institutu v Praze, kde se věnoval Managementu Informačních Technologií, které se protíná s jeho primární pracovní náplní.

Svou pracovní kariéru začínal v interním Management Consultingu společnosti Innogy, kde byl odpovědný za část agendy projektové kanceláře zaštiťující jednu z největších transakcí na energetickém trhu (Innogy - E.ON). Následně přešel do investiční skupiny Karla Komárka KKCG, kde působil jako projektový manažer technologických projektů s přesahem do IT a businessu. Primární pracovní náplní byl projektový management a dodávka technologických projektů v nově budovaném centru Bořislavka a několik projektů spojených s loterijní částí skupiny - společností Allwyn. Aktuálně působí na pozici Programme Management Officera v jedné z největších světových bank - britské Barclays, kde se věnuje dohledu nad dodávkou velkých transformačních technologických projektů v rámci světového portfolia banky.

Má rád čas na chalupě strávený s manželkou a bílým otravným psem Wikipedií. Ve svém volném času rád sportuje (fotbal, tenis a běh) nebo zajde na pivo s kamarády.