Ing. Michal Vohralík

Ing. Michal Vohralík

Michal Vohralík působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Svou hotelovou dráhu zahájil studijní hotelovou praxí v hotelu Inter.Continental Praha a následně úspěšně absolvoval na Vysoké škole ekonomické v Praze v oborech podniková ekonomie a cestovní ruch.

Během své praxe získal zkušenosti na poli Sales & Marketing, hotelového provozu, franchisingových služeb a odborného poradenství, to vše v oblasti hotelového průmyslu a cestovního ruchu. Zastával pozici Director of Sales & Marketing v hotelu Voroněž, největším čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu v Brně. Dále působil v nadnárodních hotelových řetězcích Vienna International, Mamaison Hotels & Residences a Orea Hotels.

Pracoval na řadě studií typu feasibility study, oceňování hotelových provozů, analýzy hotelového trhu, expanze na nové trhy, a to například v Praze, Karlových Varech, Bratislavě, Košicích, Galantě, ve Vysokých Tatrách, v Moskvě, Budapešti a na Ukrajině.