Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Simona působí nejen ve své firmě SiMyCo jako CEO, také jako žena ještě dalších profesí: na jedné straně jako External Executive Director of Human Resources, jindy jako External Interim Director nebo jako Learning, Talent, Communication, Process&Development Specialist s více jak 20letou praxí. Mimo tyto pozice lektoruje, věnuje se talentům a nastavuje firemní management. Její velmi silnou stránkou je však interim management aneb jak dostat firmu z potíží, kde již pomohla několika stovkám firem. Za klienty dojíždí a za rok ujede až 70 tisíc kilometrů. Její firma SiMyCo tento rok navíc expandovala na zahraniční trh a pod jejím vedením vykazuje velký růst.

Specializuje se na Interim&Talent Management. Je vedoucí Klubu vzdělávání manažerů České manažerské asociace, a úzce spolupracuje s NPI ČR.

Simona Myslikovjanová patří mezi TOP 36 výjimečných manažerů ČR. V tomto roce se umístila v TOP 13 CEO nejúspěšnějších žen v ČR, v kategorii obchod a služby. V roce 2017 se stala Lektorkou roku.

Mezi její hlavní portfolio patří:

HUMAN CAPITAL MANAGEMENT&STRATEGY
ROZVOJ MANAŽERSKÝCH DOVEDNOSTÍ
komunikace, psychologie, leadership, firemní kultura a firemní hodnoty, procesní řízení, týmová spolupráce, time-management, asertivita, change management, coaching individuální a týmový
TRÉNINK V OBLASTI FUNGOVÁNÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ NA VŠECH ÚSECÍCH
Rozvoj zaměstnanců – trénink a vzdělávání
PRÁCE S EMOČNÍ INTELIGENCÍ – „PSYCHIKA A EMOCE URČUJÍ NAPLNO VYUŽÍT NÁŠ POTENCIÁL“
TVORBA, VEDENÍ A TRÉNINK KOMPLETNÍCH HR PLÁNŮ A PROJEKTŮ