JUDr. Pavel Jindřich

JUDr. Pavel Jindřich

Od roku 2006 působí jako odborný poradce pro pracovněprávní vztahy a personalistiku. Přednáší pracovní právo na školeních a workshopech, zejména aplikaci zákoníku práce a souvisejících právních předpisů a jejich aktuálních změn v praxi zaměstnanců HR, managementu a ostatních vedoucích zaměstnanců. Podílí se na projektech hromadného propouštění a outplacementu.

K pracovněprávní problematice se často vyjadřuje i v různých on-line rozhovorech na příslušných webových stránkách. Od roku 1991 se pohybuje v oblasti pracovního práva a personalistiky, v níž mimo jiné zastával pozici podnikového právníka ve společnosti Unilever ČR, spol. s r.o. Několik let řídil personální útvar výrobní provozovny Povltavské tukové závody v Nelahozevsi. V této společnosti se podílel na několika projektech skupinového outplacementu včetně uzavření výrobní provozovny v Zábřehu na Moravě.

Absolvoval řadu tréninků prezentačních dovedností, týmové práce, interních ověřovatelů ISO a řízení projektu hledání zaměstnání (Lee Hecht Harrison). Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.