Mgr. Bc. Jiří Skála

Mgr. Bc. Jiří Skála

V současné době pracuje ve společnosti Telefónica Czech Republic, a.s., na pozici vedoucího týmu ITIL & Consultancy v rámci Divize firemních zákazníků. Jeho profesní zkušenosti zahrnují 12 let praxe v oblastech vzdělávání uživatelů IS (lektor SW produktů), aplikačního vývoje (business analytik, aplikační architekt, DB developer) a řízení IS/IT projektů (projektový manažer, koordinátor projektů) a dalších 10 let v oblastech navrhování a optimalizace systémů řízení podnikové informatiky (solution architekt) a řízení ITSM projektů (stream leader, projektový manažer).

Je autorem mnoha desítek veřejných i firemních kurzů a seminářů z oblasti ITIL a CobiT, jakož i více než tří desítek příspěvků na odborných IT a ITSM konferencích v ČR a SR. Je jedním ze zakládajících členů sdružení itSMF Czech Republic, o.s., kde od jeho založení v r. 2006 působí ve funkci předsedy finančního výboru.

Formální vzdělání získané na UJAK a na VŠE doplňuje několik mezinárodních certifikátů z oblasti ITSM, mj. ITIL Manager's Certificate a ITIL Expert.

Přednáší v těchto studijních programech:

    Zpět na profily