Mgr. Jiří Jandečka

Mgr. Jiří Jandečka

Lektor, auditor a poradce v oblasti řízení kvality a optimalizace firemních procesů prostřednictvím nástrojů štíhlé výroby. Je absolventem Univerzity Palackého, obor sociologie - andragogika se specializací na vzdělávání dospělých. Je držitelem certifikací QM+EOQ a IRCA.

Od roku 1998 působí na pozicích specialisty kvality, auditora kvality a manažera kvality ve společnostech, které se zabývají strojírenskou výrobou. V roce 2003 již jako pracovník poradenské společnosti implementuje systémy řízení kvality, bezpečnosti a environmentu do firem, zejména ve strojírenství, stavebnictví, automotive a také v oblasti služeb (cca 50 firem) . O rok později se začíná věnovat tréninku dovedností v oblastech řízení výkonnosti firem , procesního a projektového managementu, řízení změn, štíhlé výroby, zlepšování a dalších.

Od roku 2005 pracuje jako certifikační auditor systémů managementu kvality pro anglický certifikační orgán. Ve svých školeních využívá zkušeností certifikačního auditora, snaží se na modelových situacích demonstrovat využití různých nástrojů řízení a účastníkům dává dostatečný prostor ke konzultaci reálných problémů a situací v praxi.

Přednáší v těchto studijních programech:

Zpět na profily