Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D.

Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D.

Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D. je Comp&Ben expert, který své více než 15leté zkušenosti z oblasti odměňování uplatňuje nejen při realizaci projektů na světové úrovni.

Společně s Martinem Kopeckým řídí globálně úspěšnou poradenskou firmu BD Advisory a podílí se tak na tvorbě jedinečných Comp&Ben řešení pro lokální i mezinárodní klienty, zejména z pohledu externí konkurenceschopnosti a při tvorbě mzdových rozpočtů.

Své praktické znalosti a zkušenosti, které měl možnost načerpat na vysokých manažerských postech, dále předává profesionálům nejen z oblasti HR v rámci unikátního programu Comp&Ben Akademie, kterou pořádá BD Advisory jako generální partner Podnikohospodářské fakulty, VŠE, držitele prestižní akreditace EQUIS. Mimo vytváření metodiky edukačního pilíře pro BDA, zároveň vyučuje vlastní předmět „Rozvoj organizace a management mzdových nákladů“, na Vysoké škole ekonomické Praha, aktivně spolupracuje s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně, dále Webster University v Ženevě a Lancaster University.