Jan Řežáb: Kvalitní nízkoenergetické bydlení

Role přednášejícího se v Business Institutu ujal Ing. Jan Řežáb, zakladatel a majitel developerské společnosti JRD. Úspěšný podnikatel pohovořil na téma: Tajemství úspěchu JRD. Studenti se dozvěděli důležité informace o podnikatelském záměru a vývoji firmy od jejího založení až do současnosti, kdy se stala lídrem na trhu v oblasti nízkoenergetické a pasivní výstavby v ČR.

Profil přednášejícího

Ing. Jan Řežáb je již třináctým rokem majitelem a do roku 2013 byl také ředitelem developerské skupiny JRD. JRD se hned po svém založení stala průkopníkem energeticky úsporného a environmentálně šetrného bydlení. Nyní je JRD v České republice jedničkou na tomto trhu. V oblasti developmentu se Jan Řežáb však pohybuje již od studentských let. Začínal jako stavbyvedoucí, poté pracoval jako projektový manažer pro společnost Skanska IS. Následně zastával pozici výrobního ředitele ve společnosti S – Development. Před založením skupiny JRD řídil developerské projekty pro skupinu Eube v Gruzii.

Jan Řežáb je ženatý a má dvě děti. Hovoří anglicky a rusky. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor Podnikání a řízení ve stavebnictví.

Rozvíjí obor environmentálně šetrných staveb a zajímá se i o další obory obnovitelných zdrojů energie, do kterých investuje.

Rozhovor s Janem Řežábem

Přinášíme zajímavý rozhovor s Janem Řežábem: Nestavíme jen byty, vytváříme skutečné domovy